Jump to content

Photobattle - REZULTATI!

Recommended Posts

Pobednik photobattle-a na temu shock je Dicky!

17.jpg

fotografija broj 17 - 96 glasova

Dicky

(Dimitrije Ostojic)

Nikon D70

Cestitam! :)

Evo i ostalih ucesnika:

*click za vecu sliku*

th_01.jpg

fotografija broj 1 - 3 glasa

usm_marko

(Marko Stosic)

Canon A60

th_02.jpg

fotografija broj 2 - 20 glasova

Tolimir

(Miroslav Tolimir)

Canon 20D

th_03.jpg

fotografija broj 3 - 3 glasa

Shock979

(Benis Arapovic)

Sony dsc-h1

th_04.jpg

fotografija broj 4 - 30 glasova

Spotter

(Nebojsa Radivojevic)

Canon S30

th_05.jpg

fotografija broj 5 - 23 glasa

maki101

(Marjan Veljanoski)

Canon 300D

th_06.jpg

fotografija broj 6 - 0 glasova

Fidel Castro

(Daniel Loncarevic)

Canon A95

th_07.jpg

fotografija broj 7 - 8 glasova

PetarDima

(Vladimir Radivojevic)

Kiev 4

th_08.jpg

fotografija broj 8 - 0 glasova

Homeland

(Damir Serbanovic)

Nikon E4300

th_09.jpg

fotografija broj 9 - 2 glasa

dr bouz

(Sasa Radosavljevic)

Nikon F-801

th_10.jpg

fotografija broj 10 - 23 glasa

NiTRO

(Djordje Veljovic)

Canon 300D

th_11.jpg

fotografija broj 11 - 7 glasova

Maske

(Ivan Masic)

Canon 10D

th_12.jpg

fotografija broj 12 - 14 glasova

Lena

(Milena Belic Bürkler)

Nikon D70

th_13.jpg

fotografija broj 13 - 11 glasova

D-KEE

(Dejan Novakov)

Nikon D70

th_14.jpg

fotografija broj 14 - 90 glasova

Geza

(Geza Farkas)

Fuji S602

th_15.jpg

fotografija broj 15 - 27 glasova

esdy_11192

(Dusan Isakov)

Pentax Optio S55

th_16.jpg

fotografija broj 16 - 0 glasova

Dragmil

(Dragan Milenkovic)

Sony DSC-P72

th_18.jpg

fotografija broj 18 - 0 glasova

dimce

(Dimitar Jakimov)

Fuji FinePix S5000

th_19.jpg

fotografija broj 19 - 22 glasa

doomster

(Dejan Miloradov)

Pentax P50

th_20.jpg

fotografija broj 20 - 4 glasa

ducka

(Milos Dukic)

Canon 350D

th_21.jpg

fotografija broj 21 - 23 glasa

chegie

(Irfan Brkovic)

Sony W1

th_22.jpg

fotografija broj 22 - 73 glasa

Asian

(Dusan Zutinic)

Pentax MX

th_23.jpg

fotografija broj 23 - 7 glasova

akaka

(Aleksa Matijevic)

Olympus C-8080

th_24.jpg

fotografija broj 24 - 59 glasova

1010011010

(Vladimir Zecevic)

KonicaMinolta Z10

Galerija >> click

Glasanje >> click

Pozdrav ;]

chestitke Dicky,

strashan momenat, a valjda se ovaj chovek oporavlja, daj bozhe...

Chestitke pobedniku!!!

I hajd chekamo temu ;)

E i moglibi se dogovoriti oko glasanja za sebe i tih stvari, da se ubaci u pravila...

Ej djavole ajde reci kako si 'izveo' ovu fotku... :P

Prvo, iskrene cestitke pobedniku... Odlican momenat uhvacen u pravom trenutku. Do zadnjeg trenutka pobednicka fotografija je vodila bitku sa Gezinom... :)

Sto se tice mene, nisam lose prosao, shesti [ako sam dobro prebrojao]... :D

Nazalost sliku sam napravio na brzaka [zurio sam na zurku a rok je isticao to vece :lol:, a nisam ranije nabavio cvrcke :rolleye:], jedan cvrcak upotrebljen, losa stona lampa [ne znam zasto nisam probao sa prokletim blicom koji bi mi poboljsao detalje], par fotografija uslikanih... Sve u svemu tehnicki je dosta losije ispala nego sto sam ja to hteo, mada je kadar [po meni] dobar jer se vidi i tecnost iz cvrcka :D...

Za slededcu temu cu natenane, jer ovo stvarno nije bilo u redu...

Poz i hvala onima koji su meni dali po koji glas...

Čestitam Dicky. Bio si u pravo vreme na pravom mestu: Mogao bi postati izvrstan fotoreporter.

Prosto sam šokiran napetošću ovog natečaja. Svoja osećanja izraziću jednom sličicom :D :D :D .

sok0nm.th.jpg

PS Čestitam i Asianu koji nam je sve vreme dahtao za vratom :) .

PPS Pošto se uvek nađe neko ko preozbiljno shvata moje fotografije, da pojasnim mom dragom modelu se ništa nije desilo prilikom nastanka ove fotografije. Radi se o jednoj staroj ideji kada sam u firmi predložio da opomene za one koji ne plaćaju struju šaljemo na jednom ovakvom malom prigodnom letku. Kao i uvek ostao sam neshvaćen :rolleyes: .

Ej djavole ajde reci kako si 'izveo' ovu fotku... :P

Bio je lep i sunchan dan izadjemo ja i moja draga da se malo proshetamo, ja ponesem aparat i tako samo shto smo poshli ulicom, lik dodje i poche da se muva oko kontejnera, meni je bio vrlo zanimljiv kao pojava i stanem malo da ga isfotkam... Kad ono pochinje lik da buta po kontejneru (ja fotkam), lik polako pochinje da se svlachi(ja fotkam), lik pochinje da vrshi obe nuzde istovremeno (ja shokirano fotkam... :) ) posle sam lagano fotkao jel me vishe nishta nije frapiralo... To ti je to ukratko

:rolleyes: :D ;)

lik pochinje da vrshi obe nuzde istovremeno (ja shokirano fotkam... :) ) posle sam lagano fotkao jel me vishe nishta nije frapiralo... To ti je to ukratko

:rolleyes:  :D  ;)

OMG :puke: :puke: :puke:

Radi se o jednoj staroj ideji kada sam u firmi predložio da opomene za one koji ne plaćaju struju šaljemo na jednom ovakvom malom prigodnom letku. Kao i uvek ostao sam neshvaćen  :rolleyes: .

bash me zanima zashto...

И Азијцу комплименти за изванредну слику такође.

da, bash je doom/gothic/black... :P

ova fotka me bash onako, prvo nervirala, onda i nije toliko, na kraju mi se i dopala, i kad se sve sabere, najduzhe sam razmishljao o njoj...

=> 5 pojena...

Cestitam Dicky, odlicna fotografija! :)

Svaka cast i Gezi, ozbiljan takmac koji je vrlo studiozno prisao temi i zasluzio drugo mesto...

Hvala svima koji su ucestvovali na photobattle-u iako ih je bilo manje nego ranije. Takmicenje je bilo izuzetno zanimljivo i napeto do samog kraja, gotovo ravnopravno su prve tri fotografije usle u finis :D sto je mnogo bolje nego ranije kada se favorit izdvajao na pocetku, jer znaci da smo zrelije razmisljali i radili ;)

Prvi put sam ucestvovao na tematskom photobattle-u tako da mi je veoma drago sto sam uspeo da skrenem paznju mojim vidjenjem zadate teme koja je bila zaista, khm... skakljiva!

Videli smo dva pristupa temi, jedan fotoreporterski i drugi reziran/studijski. Svaki na svoj nacin teski i primetio bih da je upravo taj fotoreporterski iako prezentovan manjim brojem radova pobedio

Predlozio bih urednistvu da otvore posebnu temu gde bismo usaglasili pravila glasanja za photobattle!

Na primer:

- tacan termin pocetka i zavrsetka glasanja,

- onda da sve fotografije koje ucestvuju na photobattle-u budu na jednoj strani photobucket-a kako je to odlicno primetio Abdee jos na pocetku, ali to ni kasnije nije ispravljeno,

- zatim bi bilo jako dobro da se onemoguci bilo kakvo gledanje tudjih komentara i ocena pre sopstvenog glasanja,

- da autori prve tri fotografije ne mogu da ucestvuju u narednom photobattle-u,

- takodje da se po objavljivanju rezultata fotografije poredjaju po broju glasova kako je bilo ranije, sigurno prvi, a mozda i drugi photobattle, jer tako izgleda mnogo bolje i preglednije,

- mogli bi i ostali ucesnici, recimo prvih pet da dobije utesnu nagradu - Axel duks!

- kao sto za postavljanja oglasa postoje restrikcije tako bi trebalo da bude isto i za glasanje i ucestvovanje...

Gore pobrojani predlozi su moj konstruktivan doprinos poboljsanju photobattle-a, voleo bih kada bi i drugi odvojili malo vremena i dali svoje predloge...

- tacan termin pocetka i zavrsetka glasanja
Tacan pocetak glasanja je uvek od samog postavljanja teme za glasanje, a zavrsetak nedelju dana kasnije (sto uvek i napomenem). Znam da rezultati ponekad kasne, ponekad jednostavno ne stizem, ali ulozicu extra napor da ubuduce nema delay-a.

- onda da sve fotografije koje ucestvuju na photobattle-u budu na jednoj strani photobucket-a kako je to odlicno primetio Abdee jos na pocetku, ali to ni kasnije nije ispravljeno
Ispravljeno pre par dana.

- zatim bi bilo jako dobro da se onemoguci bilo kakvo gledanje tudjih komentara i ocena pre sopstvenog glasanja
Zasto? Ako je u pitanju strah da ce neko uticati na neciji glas, to je potpuno bzvz. Dobre fotke uvek pokupe glasove, lose ne... Veci problem je, po mom misljenje, u rodbini i prijateljima koji glasaju za fotke pojedinih clanova.

- da autori prve tri fotografije ne mogu da ucestvuju u narednom photobattle-u
Opet, zasto? Ne vidim ni jedan validan razlog. Mada koliko mi se cini, do sada je tako uvek i bilo - oni koji bi pobedili ne bi ucestvovali u narednom takmicenju, po nekom nepisanom pravilu.

- takodje da se po objavljivanju rezultata fotografije poredjaju po broju glasova kako je bilo ranije, sigurno prvi, a mozda i drugi photobattle, jer tako izgleda mnogo bolje i preglednije
Slazem se, will do.

- mogli bi i ostali ucesnici, recimo prvih pet da dobije utesnu nagradu - Axel duks!
Ok, ovo zvuci malo razmazeno (za sada)... Mislim da treba da budemo i vise nego zahvalni Axelu za nagradu koju dodeljuje svakog meseca, pri tom se covek sam ponudio za tako nesto. Da se to nije desilo, ne bi imali nikakve nagrade.

- kao sto za postavljanja oglasa postoje restrikcije tako bi trebalo da bude isto i za glasanje i ucestvovanje...
Za ucestvovanje se ne slazem, ne vidim zasto bi nekom ovom clanu bilo zabranjeno da ucestvuje u battle-u ako to zeli. Za glasanje se slazem, moracemo da smislimo neko novo pravilo, jer za svaki novi battle imamo po 10 novih clanova na Zoni sa po jednim postom - glasom za fotke.

Gore pobrojani predlozi su moj konstruktivan doprinos poboljsanju photobattle-a, voleo bih kada bi i drugi odvojili malo vremena i dali svoje predloge...
Word, i hvala na odvojenom vremenu.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...