dinkosm93 Posted March 16, 2011 Report Posted March 16, 2011 Sprejevi su uzas..... A i nekoliko grafita sam radio po zimi, kisi.....I ostalim nepogodnim uslowima... Odwratan je osecaj kada radis na temperaturi IsPoD Nule.... Ruke mrznu i nemas nikakvu preciznost..... A ako znas neko mesto u bg,gde se mogu uzeti montana, ili neki drugi( ali kwalitetni Sprejewi ) Uputi me.. Posto sam iz CG ... I dolazim uskoro u bg.... B) P.s... A secam se neke prodawnice ("farbare") na banjici (kada se ulazi na awalski put) , Skuzio sam neke sprejewe... bio je neki b-boy na njima ,,,Werowatno su namenjeni za grafite... Probacu tu , a i cuo sam da ima nekih stwari u kobazzu..... Pozz za CG imas http://www.grafitishop.net/eshop/ tu ti je dobar izbor sprejeva
dinkosm93 Posted March 16, 2011 Report Posted March 16, 2011 bas aktivna tema!!!ajde sad lepo ko se kako tagira(potpisuje)??i ko crta uopste od vas na ovoj temi grafiti on d vol?? sto se tice saveta kenda i hepi bogovske boje sabotaz majka montana otac..:)) barselona.... Ironlak je mama...
dinkosm93 Posted March 16, 2011 Report Posted March 16, 2011 Aj kad je već otvorena tema, neka neko meni odgovori da li postoji neki poseban naziv ili ime za one lepe grafite, koji predstavljaju kao neka slova, koja ninako ne mogu da pročitam. Viđao sam to svuda, kao da je neki trend ili fazon. U Novom Sadu recimo ih ima oko celog fudbalskog igrališta kod Štranda i na drugim mestima. Jednom sam video tipa kako pravi grafit i gleda u sliku. Kad sam ga pitao šta to radi, rekao je da je on samo dobio skicu i da treba da uradi grafit. Neki su veoma maštoviti, dok neki stvarno liče kao iz neke sekte. Šta je u pitanju? Nadam se da znate o čemu pričam. :) Naravno da znamo o cemu pricas :).To sto nazivas kao "sekta" to verovatno mislis na ovakve radovehttp://www.google.com/imgres?imgurl=http://senseslost.com/third-rail-content/uploads/revok-bomb.jpg&imgrefurl=http://website16.dr.ag/show_page/graffiti-bombs&usg=__cIVmhR7FVEzaEjc61C13UWhd1nk=&h=415&w=560&sz=255&hl=en&start=0&zoom=1&tbnid=5Kolnzl1rPVVtM:&tbnh=129&tbnw=179&ei=8ACBTdWOOMTdsgbq0JD6Bg&prev=/images%3Fq%3Dgraffiti%2Bbombs%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1280%26bih%3D737%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=635&vpy=136&dur=477&hovh=133&hovw=179&tx=109&ty=75&oei=8ACBTdWOOMTdsgbq0JD6Bg&page=1&ndsp=24&ved=1t:429,r:3,s:0 takvi graffiti se nazivaju "bombe".Crtanjem bombe se ne obraca paznja o izgledu graffita,vec o poruci koju taj graffit nosi i bombe se radi uglavnom u ilegali samim tim rade se na brzinu.A za ove "lepe graffite" naravno da postoji naziv zovu se wildstyle graffiti,tesko koji se radi ileganlo kod njih je na prvom mestu izgled i detalji.
dinkosm93 Posted March 16, 2011 Report Posted March 16, 2011 Da se razumemo covek je objasnio neke stvari http://files.sharenator.com/daim_1_large_3...1024x583-15.jpg http://www.headzwillrollnyc.com/wp-content...0/12/daim20.jpg http://daim.org/site/wp-content/uploads/20...im_dai01658.jpg :)
dinkosm93 Posted March 16, 2011 Report Posted March 16, 2011 Hi swima mozda kasnim B) B) Ali nema weze........ Ewo nekih mojih radowa --- Pa bacite Komentatr P.S. Moze li mi neko reci gde se moze uzeti Montana u beogradu....Unapred Hwala.... I skica za neki 3d montanu mozes kupiti u graffiti shopu nalazi se u cumicevom sokacetu
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now