spel Posted May 11, 2006 Report Posted May 11, 2006 Prijatelj mi je poslao mailom flash banner, ja sam ga prebacio na hard disc i odmah potom nisam mogao da otvorim tu flash aplikaciju koja mi je poslata. Kliknuo sam na jednu opciju u tom prozoru (sasvim dole, cetvrtastog oblika) koje sad ne mogu da se setim (reference). Posle toga sam pokusao da ponovo otvorim flash banner u Mozilli i u status baru gde su bookmarksi pocelo mi je otvarati nepregledan niz novih foldera...? Pitanje glasi, kako da stanje vratim na prethodno da mi se ne bi otvarali toliki folderi kada pokusam da aktiviram taj flash banner? Unapred se izvinjavam na skromnom znanju i molim da mi neko pomogne.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now