Jump to content

SoulFly Games (Kikinda Serbia Force)

SoulFly Studios
 Share

Recommended Posts

E ovako odlucili smo da krenemo sve ispocetka.....

Sve je isto....

High-poly modeli, 3d sound, high-detail mape, IRRLICHT engine....

Prica je ista ali sad ozbiljno krecemo....

Znaci ovo ce stvarno biti mape za ciglom na cigli high detalji pa da vidimo ....

"Nece oni vise da genocidisu srpski narod, a ja da sedim i da se zajebavam"

Marko - SoulFly Games

(Kikinda Serbia Force)

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i inace, modeli za igre se NE RADE cigla na ciglu.. to je jednostavno neverovatno glupo.. cigle se rade kao normal mape, a ne "cigla na ciglu".

dobar model nije model sa 1000 poligona, nego model sa 50 poligona koji izgleda kao da ima 1000 poligona...

ok, slazem se, gadan mi je prosli post... evo, lepo receno... 3d modeli za igra moraju da imaju sto manje poligona... redjanje cigle na ciglu je dobro kad se radi hiiiiigh poly za neki film, ili animaciju... ali zasto bi se radilo cigla na ciglu kada moze da se resi normal mapom... to sam hteo da kazem, poucen temom od pre mesec dva u kojoj se demonstrira unreal 3 engine... sa NEVEROVATNIM normal mapama... eto, toliko... inace, obrazlozenje mog prethodnog posta (tojest besa u njemu) je nacin najavaljivanja nove igre...

... "Nece oni vise da genocidisu srpski narod, a ja da sedim i da se zajebavam" ...

To je pre ratna parola nego najava igre... Mene je to iznerviralo, izvinjavam se ako sam preterao... samo mislim da tastatura nije hekler, pa raspali po agresorima....

i jos nesto... iskaljivanje besa na ovaj nacin (borba za kosovo), moze da zavrsi kao:

a ) red alert, genijalna igra, ali sa punnno humora, i zezanja...

b ) freedom fighters (FPS, ti si mali gerilac koji oslobadja Ameriku koju su (nekako?!??!) pokorili Rusi (preko noci valjda), i to je igra koja je mom drustvu simbol idiotizma...)

Dakle pazite sta pravite... samo toliko...

Ja prvi podrzavam svaki game development kod nas... ali mi je ovaj bojni poklich JAKO zasmetao...

-EDIT- Mozda Rusi VS Ameri nije bash najsretniji primer, jer je hladni rat bio pre 20-30 godina, a Kosovo je sada u vestima, ali opet, shvatate svi shta hocu da kazem...

i jos nesto... iskaljivanje besa na ovaj nacin (borba za kosovo), moze da zavrsi kao:

a ) red alert, genijalna igra, ali sa punnno humora, i zezanja...

b ) freedom fighters (FPS, ti si mali gerilac koji oslobadja Ameriku koju su (nekako?!??!) pokorili Rusi (preko noci valjda), i to je igra koja je mom drustvu simbol idiotizma...)

Dakle pazite sta pravite... samo toliko...

Ja prvi podrzavam svaki game development kod nas... ali mi je ovaj bojni poklich JAKO zasmetao...

-EDIT- Mozda Rusi VS Ameri nije bash najsretniji primer, jer je hladni rat bio pre 20-30 godina, a Kosovo je sada u vestima, ali opet, shvatate svi shta hocu da kazem...

£d manijak, svaka cast, lepo si ovo rekao.

Ja licno da se pitam, ovakvi pokusaji bi trebali da budu cenzurisani po zakonskoj osnovi - kako to u nekim razvijenim zemljama biva.

Mada mislim (nadam se) da bi ovakava igra bila osudjena na propast cak i kod nas.

Pa ni PS3 ne moze da izdrzi tako nesto...

Ok idi na google i kucaj framerate, mozda nadjes nesto korisno.

I jos jedna stvar:

TO NECE BITI PRVI SRPSKI FPS

CLONE WARS, MOZDA NIJE PRVI ALI MEDJU PRVIMA JESTE

Aniway srecno

Eto bar imamo konkurenciju sad....

ma sa srecom u poslu :)

btw, bitno da nije jedini 'prvi sprski' :D

al najbitnije da nije ni jedini 'prvi_srpski_nikako_da_izadje'

samo vi zavrsite, i gledajte da ne bude kao onaj nesrecni mod za OFP

i jel vam nasao neko neki tutorijal za bilo sta? ;)

Malo rispekta molim, ljudi su resili da rade, i treba ih podrzati. Ako treba nesto, tu smo ako zelite da slusate. Ovde vam niko nije neprijatelj i nemate potrebe da budete odbojni, i samo u tom slucaju mozete dobiti ocekivanu pomoc.

pa znas sta, pokusali su ljudi i da im pomognu, ali bezobrazluk im je poprilicno obrnuto srazmeran znanju a srazmeran zelji da naprave igru, tako da uopste ne chudi sto su takvi komentari <_>

Dziforsa za predsednika!! :D :D

Eto, ajmo sad temu ispocetka, od nule. Ako hocete Solflajevci da slusate, onda pitajte, postujte napredak u radu, pokazujte rezultate vaseg predanog rada, a ako necete, bolje da ne trosite vreme. Ni mi, ni vi.