Jump to content

{WIP}[RAD]Modeli za igricu

3dM@niak
 Share

Recommended Posts

• Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se isto ne dopada kako izglda ali to je zato sto je lik zaboravio da stavi direct svetlo kod skylight-a. takodje jeste ad ima malo poligona sto se meni ikako ne svidja ali za pravonema veze jer se nece ni videti kad se bude rendalo na 128 sa 128 ako ne i manje ( ne daj boze)

• 3 weeks later...

Radimo, dodushe povlachimo se u ilegalu :D

Znaci necemo vishe postovati svaki model koji uradimo i sve, jer to postaje malo besmisleno. No nismo vas zaboravili :D Umereno redovno cemo slati rendere malo vece, i pakete rendera modela kako ih budemo radili i tako dalje i tako blize :)

Znaci polako skupljamo materijal, pa cemo vas obavestavati o progresu :)

Ma, nista ne pitaj, radimo punom parom....Luka nas idalje cedi,muci,kupio je neke nove sprave za mucenje (golica nam tabane dok radimo) :)

Salim se.....sve je ok, i mogu da se pohvalim :P da lepo napredujemo....ali kao sto Luka rece, bice updateova na DZ ;)

Evo, mi se povukli u ilegalu :) Da ne mislite da smo odustali, radimo sad punom parom, ali ne stavljamo WIP-ove vishe na forume, da ne bismo pravili open-source igru, a i nekako deluje slepachki ovako... tako da mi sad radimo, pa cete cesto dobijati updateove, onako gomilice modela narenderovane i tako sve do nekog demo-a koji se nadam da cete moci exkluzivno da probate ;)

Za sada se oprashtamo uz slikicu koja govori - teshka vremena dolaze, tek cemo se videti ;) :D

soulcollectorfinalmc0.jpg

Ethermourn ekipa

;)

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

E procitao sam svih 39 strana kapilari mi popucase u ocima al vredelo je!Stvarno svaka cast za ideje i one genijalne nazive !Nisam neki profesional al lepo ovo izgleda i nadam se da ce brzo ta igra izaci da malo opicimo!Zecomagarca :P ili kako vec!

Imas neke glavne likove neke heroje da im budzimo levele ?Malo da podseca na dobri stari WC :P Pozz i samo tako nastavite ovo ce biti funny game of the year kad izadje :P :P salim se!

Ma bice....samo da znate, spremamo veliki BOOOM! :)

Imamo nove ideje koje se nadovezuju na stare, tako da dobijamo extra igru ;)

Ja mislim da ce biti veliki update uskoro(koliko se moze reci uskoro, zato sto jos ne znamo sta cemo stavljati ovde na DZ, a sta necemo)....ali hvala svima koji nas podrzavaju!:D