Jump to content

{WIP}[RAD]Modeli za igricu

3dM@niak
 Share

Recommended Posts

• Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo instant odgovor, 0.65 sekundi nakon tvog posta :D :D

glava mi se ne svidja bash, deluje "dugacka", mislim kad se gleda sa strane. Ruke od izlomlejnog plane-a dosta lose izgledaju, mnogo su iseckane :unsure:

I ovo zeleno treba da je malo duze, mislim, nekako vece...

I pazi na smoothing grupe, recimo palac na shaci ti je iskochio, a i glava bi verovatno bila bolja smoothovana...

Sve zajedno je malko cudno.. ne bih znao sad... al necu da kritikujem mnogo dok ja ne odradim isti model. :)

P.S. I da, ne bi trebalo da improvizujesh boje, vec ih stavi kakve su i na konceptu...

Vidim.sljaka se i tema otisla u top,svaka cast :D

Kako se manijak naostrio za kvalitet modela,ima ponovo da prorade one sprave za mucenje :D

Popravljam GuardianSupportCamp pa kacim update.Sad kad mi bude stigao ADSL (naravno,bacam kroz prozor moj stari modem :D) ima da se sljaka zajednickim snagama.

To šmekeru :D

Usput želim da se zahvalim Adminima i Moderatorima što su prebacili ovo u sticky i svim ljudima koji su komentarisali i kritikovali i koji su davali podršku ;)

Moguće je da dođe do krucijalne promene u igri ali to je iznenađenje koje će vas razoča... Akhm... Iznenaditi tek tada kada se dogodi :D :lol:

Elem da ne dužimo tokom raspusta se očekuje skok rada tako da budite spremni ;)

zao mi je sto tema stagnira, ja sam sad samo jos ovih par dana zauzet nekim konkursom sto radim, posle toga cu radim jako mnogo da nadoknadim izgubljeno...

program se radi, no jos nema nista mnogo zanimljivo (vama :D), tako da tu jos necete ni'ta vidite :D :)

cisto da se javite da ne mislite da smo napustili projekat :)

e pa ovako....ne znam da li vam je luka rekao,ali posto radimo 2d onda ce biti sike sa sve highlight-ima i highpoly..moram da se opravdam :D

joooj vidi mene ne highlight- nego skulight....boze sta mi je :D :D nemojte da me lincujete...mala greska... :D :D :D

Jao,decko se malo izlece... :D

Upravo sam dobio ADSL (skacem od srece),deo mojih muka je nestalo i sad mogu lepo da radim sa ostalima u timu.Ocekujte nove modele od mene,sto znaci da ce biti dosta materijala za pljuvanje :D

Evo,da se javim,cisto da tema (uvek) bude na videlu...

Od sutra se svi vracamo na svoje zadatke vezane za rad na igri,tako da nastavljamo dalje.

Svi smo bili malo vise zaokupirani nekim svojim projektima,pa smo ovo na krace vreme gurnuli u drugi plan,ali kao sto kazem,od sutra krecemo tamo gde smo stali.To se zove zasluzeno "3D slobodno vreme" :D

Veliki pozdrav i hvala za ljude koji nas prate!

Danas izgleda pocinjemo modelovanje... ja bih najradije poceo sa prirpemom materijala za modele, koje cemo kasnije lako i brzo koristiti, a ujedno i da to malo naucim sto ne znam, a i ono malo sto sam znao, a zaboravio obnovim :) Dakle ja za pocetak cu da radim materijale... :)

Evo jos jedan materijal sto sam juce radio, + vecerni render gde se bolje vidi sjaj.

metal010203ql7.jpg

metal0102032xq3.jpg

Takodje, evo i dronera koji je Jovan radio, ja sam veri setisfajd :D

droner2da1.th.jpg

Battleship (Tahir) i Destroyer (Bojan) su u izradi :D

A od mene sutra novi materijali stizu :D