Jump to content
3dM@niak

{WIP}[RAD]Modeli za igricu

Recommended Posts

sve ti je oprosteno :D :lol:

Evo, da ne bude da pravim samo neke kockice :lol:

Posto ce igra imati jeli ljude i shamane, ljudi su robotic, a shamani su zivi, i imaju razne zivotinjice...

Evo, malo sam radio... sad mozete lepo da pljujete, oranic modeling mi je mnogo tezi (iako je lepshi)

beast019ph.jpg

Lepo ti je sve ovo.Odakle ti reference ,tj jel radish iz glave ili si bacio na papir?BDW slobodno stavi veche slike (poenta je u detaljima).

Poz

ovog sam bacio na papir. ja sam smislio, ali radim po skici... lakshe je 300x ... Uvek me mozak zaboli dok promenim nesto na modelu, a na papiru je lako, 3 linije, pa ako ne valja, nove 3 i tako.... :)

Mislim, kako sta... najkomplikovanije stvar skiciram (telo ovog... sta god bio :D), a onda doradjujem usput... tipa sedlo je radjeno iz glave... Ali teshke stvari, i koncept skiciram...

evo, kad vam se svidja, evo josh :D zezam se, ovo sam uzeo da radim, i dosta toga mi se ne svidja,,, bice josh promena... sad bih radio dalje, al shkola zove :(

floatingturret013mb.jpg

"Magnet disc floatting turret" .. sta god.. :D :lol:

E..evo i mene..

Ja sam nova ovde..ali se nadam da cete me fino primiti :)

Manijak..samo da kazem..svaka cast. Samo tako nastavi!

Gdje je meni tvoja pamet bila prije 10 godina ;)

Magarac/Zec/Dinosaurus (Zemagasaurus? Magarazekosaurus? ______?) je mnoooogo dobar. Hoce li da dobije neke dve male zakrzljale ruchice napred ili ostaje ovakav?

Meni se bash svidja ovakav, deluje pitomo, ali je bash simpa!

ja bi da ga ostavim ovako..

@Capone :lol: ti si moj najveci fan ovde :D :D shalim se, evo, radi se, crtam, radim, vezbam sad ubrzano char modeling... ocu realisticne rendere, i stilizovane likove... znaci, mora lik da ima odlicno odradjenu kosu i ushi, ali moze da ima skockanu glavu... to mi je dosta tesko da modelujem, ali mislim, oce mi se, pa mi se valjda i moze :D Sad sam uplatio ponovo net, pa sam se vratio... skicirao sam dosta, imam 2-3 po meni super ideje, sad cu malo da modelujem jedan gradic za animacije... ce da vidite :)

@Manijak zna se koje najbolji...Kad vec pominjes kosu kako bi mogao da uradim kosu u 8mici???Gledao sam jedan tutorijal i postoji opcija HAIR&FUR ili tako nesto ali je u 8mici nema...Kako bi mogao to da odradim??? :D