Jump to content

kongres studenata arhitekture....

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videćemo šta Ksenija (šef našeg odseka za one koji ne znaju) kaže na to :D :D :D

Mislim da vodje fakulteta u BG-u uopste ne bi imali nista protiv jer ih i do sad nije interesovalo sta misle studenti....zasto bi sada?! tako da sa jedne strane mislim da je to besmisleno jer necemo nista da postignemo ali ako ce nam biti lakse kad se izjadamo jedni drugima onda je otvaranje teme o problemima na fax-u ok....

samo ko ce da preuzme odgovornost za otvaranje takve teme na sebe?! ipak neko moze da naj....e :D :D :D

• 8 months later...
ja sam bio u onoj zurci u Apartmanu...bilo je ok, mada nisam ocekivao teski tehno ( ne znachi da sam zeleo narodnjake, ali nije grchi-tresi tehno za takve zurke, kada se uopste ne cujesh) niti da cu videti svoje asistente tamo. Zato sam i pobegao u 1.

Generalno, ovaj Kongres mi je josh jedan vashar tashtine u reziji naseg faksa koji tvrdi da za 240 000 daje evropski nivo znanja.

i.....(apropo slicne teme...ko je to sve bio od ass. na toj famoznoj zurci...ko s' kim)..sto si zbriso u 01:00

Odlično!

Taman da vidimo koliko je ovaj forum... koji je jedan od retkih "kod nas" koji sa bavi sličnim temama ... moćan. B)

Mislim da je forum (potencijalno) pravo mesto za kritiku svih nivoa struke, kao jedna nezavisna i otvorena forma komunikacije/organizacije/medija. :)