Jump to content

game endzine

SoulFly Studios
 Share

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej dechaci, nikada vam ovo nece poleteti sa ovim brojem poligona.

Bolje da se odmah naviknete da radite u low poly varianti nego da posle prepravljate sve modele. Ne znam koliko ovaj model ima poligona ali znam da ima mnooogo vise nego sto bi smeo. Graficka i procesor u igrama u realnom vremenu iscrtavaju geopmetriju tako da se nece bas obradovati ovim tvojim modelima.

Ogranicite polycount na recimo 2000faceova i onda krenite da modelujete i vrlo brzo cete se uhodati i navici na ogranicenja na koja cete u game dizajnu naici.

Pa i bez wirea se vidi da ova cev napred je cilindar sa recimo 32 strane sto samo za sebe ilustruje koliko je poligona otislo nikuda. Aj da vidimo wire, ili jos bolje da se momci (a mozda i devojke :) ) iz SoulFlya potrude pa skresu mnooogo poligona sa ovog modela pa onda bace wire da komentarisemo i kazemo gde bi se jos moglo optimizovati, jer na pusci od 40000faceova stvarno nema smisla govoriti, optimizuj ovo, optimizuj ono...

koji je to k***c vazno? uradili smo model i pitanje je kako ga prilagoditi i "skresati" nepotrebne detalje koje dizu zahtevnost?

Imate ozbiljnih problema u komunikaciji sa odraslima.

Ova vaša priča me je potsetila na NextGen korporaciju.

Hoću da kažem... Džaba vam sva dobra volja ljudi sa zone koji žele da vam pomognu ako se ponašate ovako. Nemojte da se durite sada, spustite se na zemlju! Pokušajte ponovo, ali ovaj put malo ozbiljnije.

Za početak, koliko imate godina?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...