Jump to content

Recommended Posts

Posted

ma sav sam se potresao... :D

 

a i mislim da mozda i nije pravopisna greska..

podesavanja (mnozina)

foruma (mnozina)

 

podesavanjE foruma bi bilo ako bi se podesavao jedan forum...

Posted
^ Ma neće ti pilići još, jer mnogi još nisu otplatili onu ćuretinu od januara. Meni ostala još jedna rata da mi odbiju od plate...

hahah, kako beše... "jesi namirio pilištorci?" :D

 

moritz, sve je kul, samo prijavljuj ako vidiš.

Posted

:D Sad mi je jAsno hehee meNe ste smOrilI kako piseM i joS mi nije biLo jasno Cemu tolika frka.A CovekA zbog JednoG sLOVa !!!

C CCc c C .................................... :unsure: :blink:

Ovo su STVARNO sada ozbiljne stvariiiiiiiiiii

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...
powered by