Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Posted

Ovo ti je vise za ovaj podforum , tj. nije makro fotka iako je mozda radjena u nekom makro modu na telefonu. Svakako, nije lose ispala (s tim da bih je kropovao suzavanjem iz donjeg desnog ugla dok oko zmije ne dodje u centralnu vertikalnu osu. Samo ideja, mozda i ne bi izgledalo dobro...), plus uvek skidam kapu svakome ko se ovim "zverima" tolliko priblizava radi fotkanja 🙂

Posted

Paa .. on je mali, 10 - 15 Cm, a od zuma na telefonu odustao sam po savetima odavde sa foruma, tako da sam morao dobrano da se približim za fotku, pa mi najviše vuklo na makro .. a gušter je pa nije mnogo strašna zver da ne bi .. a evo još jedna gušter koji glumi zmiju ima čak i račvast jezik da sve bude verodostojno .. :) 

 

 

IMG_20260503_134857

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...
powered by