amaNS Posted May 30 Report Posted May 30 Ovo ti je vise za ovaj podforum , tj. nije makro fotka iako je mozda radjena u nekom makro modu na telefonu. Svakako, nije lose ispala (s tim da bih je kropovao suzavanjem iz donjeg desnog ugla dok oko zmije ne dodje u centralnu vertikalnu osu. Samo ideja, mozda i ne bi izgledalo dobro...), plus uvek skidam kapu svakome ko se ovim "zverima" tolliko priblizava radi fotkanja 🙂
Skrabalo Posted May 30 Author Report Posted May 30 Paa .. on je mali, 10 - 15 Cm, a od zuma na telefonu odustao sam po savetima odavde sa foruma, tako da sam morao dobrano da se približim za fotku, pa mi najviše vuklo na makro .. a gušter je pa nije mnogo strašna zver da ne bi .. a evo još jedna gušter koji glumi zmiju ima čak i račvast jezik da sve bude verodostojno .. :)
Skrabalo Posted May 30 Author Report Posted May 30 Evo radi poređenja veličina, u odnosu na lišće od drveća ... za malo je veći od gliste ..
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now