Jump to content

pomoc oko odluke

Recommended Posts

evo resenja za destilovanu vodu. Bilo je glasanje ova etiketa sa zutim fontom vodi a za glas manje je ova druga koja je po meni estetski lepsa. Lepi se na pet ambalazu koja je je po prilicno obicna i nista je ne izdvaja od odstalih proizvodjaca, punjena je destilovanom vodom koja nema boju, tako da je etiketa bar po necemu morala da zvoni dok bude stajala na rafu sa ostalim destilovanim vodama drugih proizvodjaca.zatvarac ce biti zute boje ako bude odabrana resenje sa zutim fontom u suprotnom bela. Eto cisto da vam priblizim malo...

pa koja je po vama bolja iz dizajnerskog ugla i iz ugla kupca?

Pozdrav :)

Obrati paznju na frizidere Voda Vode. Videces da izgleda cistije od konkurentnih proizvoda bas zbog toga sto nema sarenisa. Ja bih ti preporucio da uradis novu verziju koja bi bila mnogo cistija a samim tim svetlija.

Obrati paznju na frizidere Voda Vode. Videces da izgleda cistije od konkurentnih proizvoda bas zbog toga sto nema sarenisa. Ja bih ti preporucio da uradis novu verziju koja bi bila mnogo cistija a samim tim svetlija.

lose poredjenje...

ljudi ovo nije voda za pice nego da je sipas u hladnjak motora i akumulator...

o.k. razumem podeljena misljenaja.

ali sto andrej kaze ovo nije voda za pice,ovo je proizvod hemijske industrije pancevo koji se ne koristi za kozmeticke svrhe vec za akumulatore, motore, pegle na paru i antifrize. Znaci nije nikakav suptilan proizvod.

Imamo ljude koji rade u razvoju, istrazili su malo trziste i ostale destilovane vode po raznim marketima i benzinsklim pumpama, i sve su plavo bele i bukvalne asocijacije na destilovanu vodu. po necem treba valjda taj proizvod da odskace obzirom da nema nikakvu reklamu. Priznajem da ovaj drugi deluje toksicno pomalo ali the creator mozda si malo preterao sa tom kosturskom glavom. Ne znam, mozda gresim, ucim se jos, ali ispitala sam ljude koji nisu dizajneri vec potrosaci i nisu imali nimalo tako negativna misljenja vec totalno suprotno.

znam da ovo nije nikakvo umetnicko delo ni ne ciljam da bude za proizvod siroke potrosnje koji ce zavrsiti u kanti za djubre vec posle max treceg koriscenja.

Voda voda po meni stvarno ima savrsenu ambalazu stim da joj je sama boca mnogo dobro, medijski je extra ispromovisana i ruku na srce ne mogu se porediti dva razlicita pojma namenjena u potpuno dve razlicite svrhe i razlicitim finansijskim sredstvima za realizaciju....al ajde,najgora sam. raspolozena sam za jos kometara.samoubilacki zar ne?

alo ljudi prokuvao vam motor, daj da kupim vode da sipam...

ko ce da gleda etiketu. razmisljajte tako, nemojte traziti neku umetnost u ovome... dobro je sto bode oci. vidis, kupis, sunes, ambalazu bacis...

ova etiketa ce da vrsi posao sigurno. ne treba je vise zamarati.