Jump to content

insidethefirewall

Recommended Posts

onaj radio koji si nashla u fioci radnog stola stavi u examine prozorcic i za rotirajga. tada ce ti se u inventaru pojaviti baterija koju stavish u autic, na autic stavish magnet i aktivirash daljinski. auto ti donese kljuc kojim otkljucash drvenu kutijcu ispod slike. u drvenoj kutijici se nalazi tastatura izlaznih vrata koju logicno postavljash na onaj crni panel pored vrata. u tu tastaturu bi trebalo ukucati shifru koja je bila na notebooku kada su se aktivirala vrata ali ta shifra ne radi. uz to ostace vam prazno mesto u inventaru. zakljucak igrica ne radi :)

Moze da se izadje...u vazi se nalazi prvi kljuch *kljuch radnog stola...kada pretrkeljishete fijoke

na radnom stolu i komodi, iskopacete radio, kabl za napajanje laptopa, magnet, automobil i njegove daljinske komande...radio rotirash na examine i izvadish bateriju...zatum se u opciji combine ubaci baterija u autic, pa se potom na sve to doda magnet, a auto se zatim stavi na pod izmedju dvoseda i fotelje...uzme se daljinska kontrola i provoza autic...pa ponovo na examine...i u auticu ce biti silver key...na stochicu pored fotelje je zakljuchana kutija...otkljucha se i unutra je front kontrolnog panela kod izlaznih vrata...ispomerajte jastuke po dvosedu i nacicete knjigu...iza saksije sa biljkom je skrivena kamera...magnet+use...kao rezultat nema vishe slike na TV-u...na stolu ispremeshtajte chasopise i papire i nacicete novchanik...examine i unutra je ID card...ime je potrebno kao username na laptopu...kantu pored stola istresite...ispashce papirici, sloze se parchici i dobije se chetvorocifreni broj...on ce biti password na laptopu...kada se udje u program aktivira se napajanje na kontrolnom panelu...odigra se igra, akao rezultat dobije se izlazni code... ;)

...i to je to

ajde da ponovim, IZ SOBE JE MOGUCE IZACI ALI IGRICA JE PUNA BAGOVA.

evo npr sada sam je ukljucio i nema nigde daljinskog za kola. umesto daljinskog sam dobio neki glupi mobilni telefon koji sam sada prvi put video uz to ne sluzi nicemu. tj. telefon je kao neki hint.

@g-style - Ma ovo je glupost...uzela sam daljinski i pomerala kola ali nisu izgurala kljucic ispod kauca...:(

I dzaba mi i kod za otvaranje vrata i sve, kad je izbagovano...nemam bas tolko vremena za gubljenje....steta. :mellow: