Jump to content

Recommended Posts

Tema je kraj vode, na fotkama se to i vidi, nesto kraj vode, ali to nesto, sadrzaj nije dovoljno zanimljiv da bi se uopste snimio i nekome predstavio... Nema snage u sustini, a ne moze ni da se kaze da su fotke lepe, sta onda ostaje ???

Ovo bi trebalo da bude neka ulicna/dokumentarna fotka, treba da privuce paznju posmatraca sadrzajem, da podstakne na neko razmisljanje, a toga ovde nema. Isto mogu da kazem i za temu Prelet i temu Razgovor zato samo ovo i napisao.

Ne zameri, al kad su fotke vec ovde nije red da se lazemo nego da kezemo ono sto mislimo u odnosu na to sto vidimo.

Prva ima neki bresonovski fazon koji inače gotivim a druga ima geometriju ali mi se ne sviđa razdvajanje planova koje pravi teleobjektiv. Mislim nije to greška već lični pristup, ali meni lično odaje nekako paparaco-voajerski look, tipa nisi u centru radnje nego ko zna gde. Zato u principu i ne koristim teleobjektive na ulici.

On 10/30/2020 at 2:42 AM, little onion said:

Добро би било да следећи пут раздвојиш фотографије.

Malo se ne slalazim sa ovim novim sistemom na forumu oko razdvajanja fotki. Svjestan sam toga da treba da bude razdvojeno nego što je ovako. Uglavnom, stoji na mjestu primjedba.