Jump to content

Recommended Posts

Bravo. Imam skoro istu takvu, sa istog mesta, i ne, nisam ti zbog toga napisao "bravo"... 😀

Još jedan dokaz da iole iskusni fotografi, dakle ne_baš_početnici, kad se nađu na istom mestu imaju tendenciju da hvataju iste/slične kadrove.

Btw, šta je sa forumom, meni ne prikazuje lepo linkove na slike?

Hvala! Malo sam se muvao Dunavom i gledao da na Ram stignem baš u vreme zalaska. Nema tu puno filozofije oko kadra na tom mestu. Ili hvataš ovako nešto ili selfi. Treće nema. 
Mene je fasciniralo kako je veliki broj ljudi tamo fotkao selfije na zalazak i kao na komandu napustilo tvrđavu PRE nego što je bilo pravo vreme za fotkanje zalaska. 

Pojma nemam šta je sa forumom. Ja ovde linkujem fotke sa naloga na kome su ove za DZ označene kao privatne. Link pastujem ovde, malo ga editujem i to je to. To se ovde do sada lepo videlo. Srediće to valjda administratori.

Moram ovo da pohvalim fotka je odlicna, za na zid ili neku izlozbu... Mozda eventualno horizont malo da se izvuce iz crne ako moze, malo ova crna strafta remeti mir kojim odise scena druge dve trecine kadra, prva trecina je bas kako treba, prvi plan.