Jump to content

Bioskop ponovo radi :)

Sale72
 Share

Recommended Posts

Ne razumem se u mogucnosti raznih "engina" za postavljanje foruma ali se secam neceg sto mi je ostalo u lepom secanju s nekih foto foruma. Benefit je vezan za pregled fotki u zatamnjenom okviru, nesto kao flikr sto ima. To ako je izvodljivo da istemo od Trunksa u onoj glavnoj temi za muzicke zelje i primedbe?

Svakako, drago mi je da smo opet na okupu ovde !!! 

PS - kanda je bag kada navigacione strelice i enter za novi red i razmak ne rade kada se ubaci neki emotikon, barem tako je bilo sada tokom kucanja ove poruke. U onoj temi sam uspeo da otkucam poruku s dva smajlija, od kojih je jedan u sredini teksta.

PPS - sad krenuo da kucam jos neki post i radi ta navigacija bez obzira na emotikone 🙂 iako je zezalo malocas, al kontam da treba dati vise sansi pre prituzbio na bagove 😁🤐 Eto uz put kanda jos jednog bagica, ne mozes lupiti par emotikona iz tabele u nizu vec cim kliknem jednog on ga ispise i zatvori tabelu... Ili ja nesto gresim 🙄 Ali za sigurno nedostaje smajli koji zaista prevrce ocima! 🥴🤬 kao i onaj pakosni zeleni.... 

5 hours ago, amaNS said:

PS - kanda je bag kada navigacione strelice i enter za novi red i razmak ne rade kada se ubaci neki emotikon, barem tako je bilo sada tokom kucanja ove poruke. U onoj temi sam uspeo da otkucam poruku s dva smajlija, od kojih je jedan u sredini teksta.

PPS - sad krenuo da kucam jos neki post i radi ta navigacija bez obzira na emotikone 🙂 iako je zezalo malocas, al kontam da treba dati vise sansi pre prituzbio na bagove 😁🤐 Eto uz put kanda jos jednog bagica, ne mozes lupiti par emotikona iz tabele u nizu vec cim kliknem jednog on ga ispise i zatvori tabelu... Ili ja nesto gresim 🙄 Ali za sigurno nedostaje smajli koji zaista prevrce ocima! 🥴🤬 kao i onaj pakosni zeleni.... 

Taj problem sa navigacionim strelicama, već spomenuh, viđami najuednom drugom forumu koji očigledno fura isti engine.  Uopšte ne hvatam logiku kada se pojavi problem, i kada nestane. 😞 ...i da evo, sada se pojavio i  ovde, nakon ubacivanja smajlija. Trenutno ne mogu da mrdam kursor kroz tekst.

...ali onda pustim post, edit, i sada može.

?!?