Jump to content
Sale72

Bioskop ponovo radi :)

Recommended Posts

Drago mi je da ponovo radi, baš se odužilo :) .

Moram da kažem da mi se novi izgled nikako ne dopada. Ako je moguće ja glasam za stari skin ili da se napravi neki drugi, ako baš mora.

Ovaj mi je grozan.

Nije pitanje samo dizajna, onaj stari forum je uzasno zaostao, trebao je da bude promenjen pre 10 godina kada sam napustio zonu :) 

Šta god, skin treba da bude ponovo narandžast, jer je to bio trademark foruma. Kakav je endžin ispod je nebitno, samo neka šljaka.

Ne razumem se u mogucnosti raznih "engina" za postavljanje foruma ali se secam neceg sto mi je ostalo u lepom secanju s nekih foto foruma. Benefit je vezan za pregled fotki u zatamnjenom okviru, nesto kao flikr sto ima. To ako je izvodljivo da istemo od Trunksa u onoj glavnoj temi za muzicke zelje i primedbe?

Svakako, drago mi je da smo opet na okupu ovde !!! 

PS - kanda je bag kada navigacione strelice i enter za novi red i razmak ne rade kada se ubaci neki emotikon, barem tako je bilo sada tokom kucanja ove poruke. U onoj temi sam uspeo da otkucam poruku s dva smajlija, od kojih je jedan u sredini teksta.

PPS - sad krenuo da kucam jos neki post i radi ta navigacija bez obzira na emotikone 🙂 iako je zezalo malocas, al kontam da treba dati vise sansi pre prituzbio na bagove 😁🤐 Eto uz put kanda jos jednog bagica, ne mozes lupiti par emotikona iz tabele u nizu vec cim kliknem jednog on ga ispise i zatvori tabelu... Ili ja nesto gresim 🙄 Ali za sigurno nedostaje smajli koji zaista prevrce ocima! 🥴🤬 kao i onaj pakosni zeleni.... 

5 hours ago, amaNS said:

PS - kanda je bag kada navigacione strelice i enter za novi red i razmak ne rade kada se ubaci neki emotikon, barem tako je bilo sada tokom kucanja ove poruke. U onoj temi sam uspeo da otkucam poruku s dva smajlija, od kojih je jedan u sredini teksta.

PPS - sad krenuo da kucam jos neki post i radi ta navigacija bez obzira na emotikone 🙂 iako je zezalo malocas, al kontam da treba dati vise sansi pre prituzbio na bagove 😁🤐 Eto uz put kanda jos jednog bagica, ne mozes lupiti par emotikona iz tabele u nizu vec cim kliknem jednog on ga ispise i zatvori tabelu... Ili ja nesto gresim 🙄 Ali za sigurno nedostaje smajli koji zaista prevrce ocima! 🥴🤬 kao i onaj pakosni zeleni.... 

Taj problem sa navigacionim strelicama, već spomenuh, viđami najuednom drugom forumu koji očigledno fura isti engine.  Uopšte ne hvatam logiku kada se pojavi problem, i kada nestane. 😞 ...i da evo, sada se pojavio i  ovde, nakon ubacivanja smajlija. Trenutno ne mogu da mrdam kursor kroz tekst.

...ali onda pustim post, edit, i sada može.

?!?

amaNS, šmajli ko šmajli, mož' se prekopira odakle 'oćeš ...

e'o jednog bledolikog sa moto-foruma :D ... a e'o i zelenka sa biciklističkog ...  icon_mrgreen.gif

Lijepo iznenađenje večeras, nenadano.

Greškom pritisnuh šortkat, kad gle čuda! Radi!!

Pozdrav svima.