Jump to content

Recommended Posts

Ono što najviše nosi ove fotografije je svjetlo, pa posije njega lokacija. Da je umjesto ribara patkica moglo bi isto proći.

Ono što najviše nosi ove fotografije je svjetlo, pa posije njega lokacija. Da je umjesto ribara patkica moglo bi isto proći.

Ne bih rekao, iskreno, patkice nose drugaciji sentiment. Npr, slicno svjetlo, bliska lokacija:

Cica ima karakter i daje drugi fokus, okolina i svjetlo su se uklopili oko njega...

Ne bih rekao, iskreno, patkice nose drugaciji sentiment. Npr, slicno svjetlo, bliska lokacija:

Cica ima karakter i daje drugi fokus, okolina i svjetlo su se uklopili oko njega...

Da, ali ovdje se patkica jedva vidi i nije u prvom planu dok je čiko itekako u prvom planu + njegova dimenzija u odnosu na patku.

Uzgred nemam ništa protiv ribara :lol:

Ma jasno, nego sam imao ovu spremnu da kacim, a ti si pomenuo patkicu, pa mi je sjelo :)

Al i dalje sam pri tome da nije isto. Cica ima neki smek, malo kao neko iskustvo, plus sto je na fotografiji i mali easter egg u vidu blinkera koji koristi koji nije standardan, vec je tzv banjalucko kolo, karakteristicno samo za BL. Mislim da bi patkica bila neka generickija fotografija sa drugim ciljem i drugim osjecanjima...