Jump to content

Vulture

MONTYBAND
 Share

Recommended Posts

Impresivan CV, al' ipak si lenjot™ :P

Napravi bre portfolio na Artstationu... predpostavljam da tu ima mnogo komplikancija sa raznoraznim sitnim slovima u ugovoru... ali mnogo tvojih koleza uprkos & i iako tome imaju svoju prezentaciju :)

Nesto od prije par godina, samo da se javim :)

post-12090-1553540299_thumb.jpg

Pozdrav bivšem kolegi iz studija "Prime Time" Sarajevo... ima li zime u Kanadi Toni... "opet pada ono bijelo g**no" itd. itd. :D ... ako hoćeš da mlatimo o prošlosti trzni P.P. ...

Impresivan CV, al' ipak si lenjot™ :P

Napravi bre portfolio na Artstationu... predpostavljam da tu ima mnogo komplikancija sa raznoraznim sitnim slovima u ugovoru... ali mnogo tvojih koleza uprkos & i iako tome imaju svoju prezentaciju :)

Imam neki portfolio star deceniju cijelu :) nisam lenjot™ nego mi glup da stavljam tamo screenshotove iz filmova kao sto je ovaj:

image.jpg

@.Milose, ubo si ga ko prstom u.... mislim pogodio si centar mete, al' si omasio sve ostalo ;)

Salu na stranu, jeste ima tu mnogo problema sa NeDA ugovorima, vidjao sam da ljudi prave portfolio gotovo iskljucivo od skrinsotova. Cini mi se da frelanceri imaju nesto vecu slobodu... ili na kraju krajeva, imaju nesto od radova na Svom kompu.

... he, he... >skrinsotovi iz filmova kao sto je ovaj< :huh:

Kakogod, spadas u onu grupu kojima ne treba ta vrsta socijalne/poslovne promocije... ali ipak, dapace, prema tome, dabome... nije to jedina svrha portfolija, no da ne gusim... kao i obicno :)

Ma jok, simpa mi odgovor, ništa tebi upućeno :D

Potraži njegove starije teme, čovek odavno nema potrebe za soc i medijskom promocijom. Ovo što kači je logičan nastavak.

Mada mi je drago što svrne ovde i okači koji rad :)

• 1 month later...