Jump to content
HSNeandertalis

Filmovi slicni Johny Englishu

Recommended Posts

moram priznati da te nisam bas najbolje razumeo ovoga puta.

Pa o tome ti pricam :mrgreen:

Negooo mislim da si ti razumeo, a taj komenjtar je vise ekvivalent pokeraskog "do tebe" , ono da kao prislilis protivnika da se ofira. U tem slucaju ( a i svim drugim ), evo ti dva odgovora, pa ti biraj :)

1. Kad porastes, samo ce ti se ka'sti;

2. Pitaj sta te interesuje;

Aj' sad malo 'rane za moozak sve sama nauka i filozofija a i vise, a i sire :)

honest disclaimer, primite te videje sa gramom soli ;)

filozoomfija & h-umorizam in his best

sociopatologija danasnjice

psihopatologija danas

The Politics of Starship Troopers, dugacko, relevantno i van okvira same teme

dokumentarac?

za one radoznalog duha, rekreacija klasicnog foto aparata u 3D,

fakti, nista novo, zanimljivo je kad ih vidis poredjane ili sto bi mudrac rekao: "onda mozes lakse da sastavis kakvu-takvu sliku o okruzenju u kome zivis i donosis pravilne zakljucke, i dobre planove za svoj zivot recimo. "

https://www.youtube.com/user/BizarreWorks/videos

za drustvo sa balkona, sto dobacuje a pride zvacka crne & bele semenke i pljucka po patosu,

about opiats..... dje bi ja, boz' me zakoloni ;)

za @vilija, bez kreveljenja, kao u crnom guji

za one koji se pitaju kakva je svrha ovih linkova koji se bave tako razlicitim stvarima..... pa, osim zabave & nauke, cisto da poentiram da je ljudski um kao kaledioskop. Sastavljen od razlicitih stvari koji svojom kombinacijom daju prelepu sliku, ali ako uklonis jedno ogledalo... e pa onda to vise nije to. Barem meni. Ali sta ces, onima sa krnjavim umom sasvim odgovara krnjava slika sveta.... U ovom slucaju "Industrija Zabave" :(

PS. Trudio sam se da izbegnem "problematicne" teme, ali moram primetiti da je strahovit broj videa obrisan u zadnje vreme.

.. cisto da poentiram da je ljudski um sastavljen od razlicitih stvari koji svojom kombinacijom daju prelepu sliku, ali ako uklonis jedno ogledalo... e pa onda to vise nije to. ...

:mrgreen:

naravno. mudrost ces cesce razmeniti sa mudrim ljudima, nego li pak pasivnim gledanjem dzonija. pa makar bio i english :)

*umemo mi i jos grdje :) :) :)

Ono kad postavis pitanje u caskaonici glede neke benigne stvari, a javi ti se mudrac sa svojim... mudrolijama, a ti jos kao treba da uzivas u ...............