Jump to content
yagodinac

Jesen na Rtnju

Recommended Posts

Lepa serija, čestitam! Devetka pobedila. Ne znam, ja bih desetku otišao malo udesno.

Edit

Mislim Rtanj_10, prva po redu :)

Hvala...

Sad tek vidim da mi numeracija ovde i na Flickr-u malo nije sinhronizovana :blink:

Da znaš da sam i ja hteo malo udesno ali onda se oblik oblaka i vrha kompoziciono približe levom rubu, a desno nema ničega pa ostane nekako neizbalansirano. Svakako da S-oblik grebena nije najsrećnije predstavljen ali sa tog mesta meni je izgledalo ovo kao najbolje.

Daj jos, jel mora?

Mora.

Uh, stavljaš me na muke. Imam još nekoliko ali nisu baš vrhunske. Aj' pogledaću...

Hvala, fotke su prosečne a priroda je 100x bolja. Prilično sam daleko od look-a koji bih hteo da postignem na kolornim fotkama, to bi otprilike bilo nešto kao velvia 50 sa grad-filterima, tipa ovako nešto.. Nije do aparata već do mene i obrade - može to bolje.

@Darkves, izveli smo drugarevog klinca od 9g na vrh i mislili da smo stoga jedine face tamo.Međutim, gore nas je dočekao neki dekica od 90 i kusur ljeta kome je Rtanj u suštini bio samo zagrevanje. I tako...

@Darkves, izveli smo drugarevog klinca od 9g na vrh i mislili da smo stoga jedine face tamo.Međutim, gore nas je dočekao neki dekica od 90 i kusur ljeta kome je Rtanj u suštini bio samo zagrevanje. I tako...

Za over Astro necemo da pricamo koga si izveo.