Jump to content
Misko78

1/4"-3/8"

Recommended Posts

Modifikujem Magnifax 6x9 aparat u repro sto. Hoću da zakačim tripod glavu umesto aparata za povećanje međutim treba mi 1/4" (korak 20) šraf dužine 3cm ili duži, naravno ne mogu da nađem, da li neko zna gde/kako to da nabavim.

Naslov ti je kao da trazis...

Da zeznuo sam se zato što sam hteo jedno da pitam pa krenuo da pravim temu a onda shvatio da mi treba samo šraf. :P

Ovo ti je posao za metalostrugara.Pronađi nekog u okolini, ako imas auto pitaj automehanicara oni obicno znaju ljude koji rade masinsku obradu.Autoelektricari takođe imaju uvek nekog strugara

aliexpres majka, roditelj svih DIY zezalica

Da, redovno poručujem od Kineza, ali ne kupuje mi se 100 komada :D uradiću kod metalostrugara tanju ploču koju ću da vežem za aparat za povećanje pa kroz nju ću da zakačim 1/4-3/8 adapter koji ima i kod nas za 200-300 dinara.

Ovo ti je posao za metalostrugara.Pronađi nekog u okolini, ako imas auto pitaj automehanicara oni obicno znaju ljude koji rade masinsku obradu.Autoelektricari takođe imaju uvek nekog strugara

Isto ovo i ja uradio svojevremeno. Prednost je što možeš da odrediš koliko će šta da bude, veće ili manje.

sve cene su za pojedinačne komade, ali opet dobro

Da za adaptere, meni treba šraf 1/4" fini korak (20 po inču) dužine 3cm ili više. Naslov je zbunjujuću što je i primetio @work.

Zoves cika-strugara na 011 2419 204 i odes OVDE (prodjes kroz kolski ulaz, u dnu dvorista sa desne strane). Ovaj cika ima sve sto pozelis u colovnim merama a blizu tebe je.

Čika strugar je klasa. Završio je sve za manje od 20 minuta. Cena "daj koliko misliš da treba" ja mu dajem hiljadarku pošto mi je stvarno bilo zadovoljstvo da gledam kako je radio on kaže "previše je, neću" pristao je na Cvijića.