Jump to content

Trazi se MODELAR za arhviz

lukaboskovic
 Share

Recommended Posts

Kao sto i sam naslov kaze trazim 3d modelara za potrebe arhviz. Vec istu temu sam okacio prosle godine i mogu reci posle godinu dana, 4 coveka se promenilo. Najveci problem koji sam primetio jeste nepostovanje planova, dosta improvizacije, nepreciznost kao i nepostovanje dogovorenih datuma predaja. Ne znam sta je problem sa ljudima, posto su taskovi poprilicno jasno definisani.

Dakle potreban mi je modelar za parttime job (1 - 2 projekta mesecno) ciji bi posao bio modelovanje zgrade, stana, kuce, kuhinje.. Modelovanje se svodi na dizanje zidova, prozora vrata, krova, deo okololine. Namestaj ne, kao ni teksturiranje. Ja konkretno radim u jednoj arhviz firmi u austriji ali van tog posla radim privatno, i iz tog razloga trazim saradnika. Plan je da se posao prosiri i da napustim postojece radno mesto ali sve vise odlazem taj momenat prvenstveno iz gore navedenih razloga, odnosno nemogucnosti pronalaska odgovarajuceg saradnika. Prednost bih dao CAD programima jer su dosta precizniji nego max (nemojste osuti paljbu znam da i max moze biti precizan ali je neuporedivo lakse u cad programima nego u maxu a i to je moje subjektivno misljenje :))

Pisati ovde ili na renderbild@gmail.com

Hvala

• 3 weeks later...