Jump to content

Canon imagePROGRAF Pro-1000

Foto turista
 Share

Recommended Posts

@Sicma

Nisam jos uvek... Nije mi to primarno jos uvek pa nisam zeleo da otvaram i aktiviram stampac otvaram ketridze i da stoji... Caki tada kada sam ga kupio to sam uradio zato sto sam zeleo tako nesto da ima a cena je bila povoljna uz to ljudi su se iscimali da mi nabave jer ga kod nas nema... Do proleca sigurno pustam makunu u pogon, da se nakupi jos neka fotka i neki foto album da nabavim 🙂

• 3 months later...
On 3/15/2018 at 9:26 AM, prolece said:

^ papir nije problem, boje kolju. bar mene na epsonu.

jos ja imam 9 boja, ti ovde na canonu 12, a 80ml ode brzo.

ovaj dio me zanima kakvo je stanje oko boja sad koji je isplativiji Canon ovaj iz naslova ili Epson P900

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

Zavrsen poso 😛 Za informacije o tome kako radi stampac i utiske na tu temu mozete da se obratite kolegi @damjand :)
Kad ga za 3god nisam otvorio i uposlio znaci da me to bas toliko i nije zanimalo, i da mi ne znaci tako puno da moram bas u svojoj reziji da izradim fokte ako pozelim to da uradim.

5 hours ago, Foto turista said:

Zavrsen poso 😛 Za informacije o tome kako radi stampac i utiske na tu temu mozete da se obratite kolegi @damjand 🙂
Kad ga za 3god nisam otvorio i uposlio znaci da me to bas toliko i nije zanimalo, i da mi ne znaci tako puno da moram bas u svojoj reziji da izradim fokte ako pozelim to da uradim.

Upravo sam odštampao prvu fotografiju, na probni papir A3 koji dolazi uz štampač.

Šta reći...

Mojoj sreći nema kraja!