Jump to content

Iz tetkinog spajza

Recommended Posts

Pregorelo(=gubitak detalja) nije, po ovom sto ja vidim kad ih otvorim u PS i iz browsera, na monitoru koji je danas ponovo verifikovan po pitanju preciznosti prikaza.

No i meni je prejako svetlo na svima osim na 3., posebno mi na drugoj to da kazem smeta. To je moj licni utisak, ne i kritika, jer sam laik za portretnu fotografiju.

Estetski, likovno, stilski, kako god, ovo su odlicni radovi, svetlo perfektno...

Vema lepa i za oko prijatna igra bojama, na prve dve u osnovi se vidi komplemntrana, na druge dve analogna kolor sema, malo su jako boje pa to u izvesnoj meri narusava harmoniji kakva bi trebalo da postoji u analognoj semi boja, ali ne smeta, ovako kako jeste sa svetlom odlicno se uklapa.

Jedino sto malo smeta to je ova etikata na salu ili sta je ovo vec, ovaj odevni detalj oko vrata.

Meni ovo isto super, lepo odradjen posao, svetlo mozda malo jace ali bi to vise gledao kao stil nego kao manu fotografije. Bila je tema (ne mogu sad da se setim clana koji je postavljao) gde je bilo slicno svetlo samo sa jos jacim rimom takodje ovako lepo, svetlo i veselo :)

Neso, mozda je slikano za potrebe firme koja proizvodi taj "sal" ne znam ni ja kako se zove :) a onda je pozeljno da se vidi brend onako diskretno, jer vidim da je sal glavni glumac na svakoj fotografiji.

pregorelo?

ili samo tebi prejako

3. bi trebalo da je prilicno tamn(ij)a

Pa moglo bi se reći da je i pregorelo, posebica na broj 2, a i da je presvjetlo. Možda tako zahtijeva situacija, ali to je ono što ja vidim.

jeste ideja bila: svetlo veselo sareno... ali da u pravu ste hajlat na kosi na drugoj je potpuno nepotreban

jedino su fotke za sal na br3 pravljene malo subdue jer je iz druge "macabre" kolekcije

PS etiketica je trebalo da se vidi na svakoj