Jump to content

Predlozi - NOVI GRB I ZASTAVA FSS-a

Recommended Posts

POSTOVANI

Ukljucimo se svi u potraznji za novi moderan GRB (Zastava, Memorandum) - FSSa.

Trenutno traje Konkurs, tako da imamo pravu SANSU da to maksimalno iskoristimo!

MOLIO bih sve DIZAJNERE da se ukljuce, tako da kroz vase predloge ubedimo sve iz Fudbalskog Saveza Srbije.

ZA ORLOVE, za SRBIJU!

HVALA SVIMA!

Mislim da ovaj americki Grb moderan i jednostavan, tako da bas mocno deluje. Na tu Foru samo uskladjeno sa nasim dvoglavim orlom mozemo da nadjemo neki idealan Predlog.

Molim za vase predloge, misljenja i sugestije?

Idemo ORLORI!

post-56470-1512202660_thumb.jpg

Pre nego sto sve ovo ode previse u zahebanciju & sprdanje, par reci....

Fudbal je MRTAV, tacka --->.

Ono sto se jos zanima za TO, moze se grubo podeliti u dve grupe: sibadzije, koji gledaju sa kom ce se zakace i kladionicare.

S'tim sto se kladionicari barem zanimaju za rezultat. Ne secam se kad je neko komentarisao utakmicu: e, a kad je Zuca proturio kroz noge Petrovicu, ono u 25, posle ofsajda... i take zvake. Nema toga vise, ni na pijaci :P

Nema smisla da sad tu nesto komentarisemo situaciju... ali

ZA ORLOVE, za SRBIJU!

deluje ne samo retro nego i XXXXXXXXXX

To je bre privatna firma kao Delihaze, Nelt, Ikea, Er Serbija.... sta sad tu ima da se poziva na neke orlove.

Pos'o ko pos'o... plati pa klati.. A imajuci u vidu sa kim se ima posla; avans minimum 120% i to solarno.

basna o vrednom orlu

orao orao

svaki dan po malo

od njive teren napravio

iz juga u audi seo

iz kolibe u vilu preselio

član odbora postao

orao orao

svaki dan po malo

popularan postao

i do grba stigao

hiljade dizajnera

za njegov lik se nadmetalo

orao orao

svaki dan po malo

• 1 month later...
super ti je ovo,mada malo mi lici na ovaj iz iron sky,nego je ovaj taman.sad ,dobro je da ovaj golub nije imao stolicu(vidi film),inace bi bili identicni.Zamisli kako bi bilo dobro ,recimo,odrzati veliki skolsi cas sa ovoim obelezjima.

Nisam gledao ovaj iron sky jbg, al iskombinovao sam nesto sto sam video i svidelo mi se. Novi logo SAD fudbalske reprezentacije mi se svideo, jednostavan i efektan. Jbg oni iskombinovali svoji zastavu koju furaju svud ko hrvati sahovnicu. Rekoh sebi ae mi imamo ove ocile, i dvoglavog belog orla, ovo sa ocilima sto je sad trenutni grb mi je bio ok. Rekoh ae onda orao. I setim se grba sartida iz smedereva onog novog. Vise mi je on bio smernica :D a iskreno izbegao sam maximalno loptu na grbu fudbalskog saveza. Uradio sam jos jedan logo sa orlom koji sam poslao stim sto je orao zlatni :) evo ga u prilogu. I poslao sam im jedan sa nekim FSS slovima, ispostovao boje zastave crveno plavo belo.

post-56595-1517871323_thumb.png

post-56595-1517871338_thumb.png

• 4 months later...