Jump to content

Recommended Posts

• Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZNaci ovako-mogu da popijem BAN za ovo nema frke-ali ja sam covek koji kaze sto misli i ne uvlaci se nikome kao neki ovde...Work je ocigledno umislio da je neka faca ovde i daje sebi za pravo mnogo toga...nema frke urdenici vi ste "gazde"al nek vam je na cast...@U kontekstu kad tako upotrebis rec "owned::kao Ti prema meni vise si Ti mene uvredio nego ja Worka...I nema potrebe da sazivate advokatsku komoru da mi vas nekoliko objasnjavate...da ste vi tu neko i nesto...U redu je, ja to postujem dokle je razumljivo ali ovo ide preko svake granice...Da prosli put jesam koristio caps on ali ovaj put nisam uradio nista "neprimereno",tako da apsolutno je cisto podilazenje Worku na moju stetu... A Work m ko Te sisa ako nemas gde drugo da glumis facu glumi ovde...Ali mozes samo da glumis...Jer to ocigledno NISI!

Adio svima...

Ajd sto je forum i sto se pisana rec nekad pogresno protumaci, ali realnost je da te niko nije ocepio nigde, ni u ovoj temi ni onomad kad sam te opomenuo za nesto drugo (ubi me ali ne mogu da se setim za sta).

Ono "spusti loptu" nije pretnja, vec krajnje dobronameran savet koji treba da ti kaze da se malo opustis pre svega. Na forumu je dozvoljen i humor i zajebancija sve dok je s ukusom tj ne prelazi u vredjanje na nivou persone. Pa tako i to "owned" treba da shvatis kao deo internet zargona, a ne kao licnu uvredu.

Dakle taj savet nije za moje dobro, nego za tvoje dobro. Tebi ce biti lepse i prijatnije da forum shvatis malo"labavije", kao mesto za diskusiju, a ne mesto za gadjanje stavovima. Na kraju krajeva, ja mogu odmah i da te banujem i da obrisem sve postove ali to onda spada u domen jednosmerne komunikacije. Mislim da tako nista necu postici.

Glas razuma:

Summary

As I am getting ready to start writing my Nikon D850 review (which has been sitting on my desk for a few days now), I have been already thinking that it will be another glowing review of yet another new Nikon DSLR. Looking back at the Nikon D810 that earned a 5-star rating, I am already running out of stars to give. When another Nikon DSLR rolls out with even better features and an integrated EVF, it will be the same, all over again. In short, there will always be a better camera. As I look back at some of my favorite pictures I captured with my Nikon D700 almost ten years ago, I see light, color, subject and its beauty. I don’t see a tilting LCD or electronic front curtain. I don’t see automatic focus stacking or 45 Megapixels. Those are my favorite shots because I was able to concentrate on what really matters – photography.

https://photographylife.com/the-camera-hype#more-148613

Hajp oko D850 nije neopravdan, ali treba biti realan...

Tržištu treba ovakav aparat, ali je besmisleno rasprodavanje dobrih tela poput D810 i 5D mkIV, što dosta njih napolju radi... Već kada ti telo koje poseduješ odbija poslušnost (ishaba se, potroši se, ne daj Bože padne i razbije se...) onda lepo imaš opciju da uzmeš bolje od onoga što si imao... To je po meni jedini racionalan put pri upgrade-u ;)

Drugo je ako neko ima krop telo ili neki matori D700/5D mkII, onda ne mora da razmišlja, već uzme bolje, ako mu budžet dozvoljava...