Jump to content

Filmska brbljaonica

Recommended Posts

Ma pogledaj film brate ako'ćeš, kao znamo svi već kako kao sve kao radi... Što, misliš stara publika nije bila s' konca i konopaca od većma budala, maloumnih degenerika i slepaca? Nisu starije generacije bile ništa lepše ni intelegentnije ni bilo koji već dobar pridev može da im se zalepi - samo bili žilaviji i manje razmaženi("nisu valjda kao imali izbora") a doduše po neko i kao znao sve note + majstori tukli šegrte, pa taman dok ne počnu da se razmnožavaju neki antrax im kao i uđe u vugla, kako mi se čini... Svako vreme svoje breme i kao te kerefeke.

Nego da se kao ne drvimo, izarči ta 2h pa istipkaj kao ugođaj, neće da bude šećer u vodu, valjda? Ajde, budi kjul 🙂 A i kibiceri mogu da se kao izdrndaju, nije neka minutaža - ionkao smo svi uniformisani, ali glupim majcama.

Pride, na kakav sam bruka spot naiš'o onomad - Daft Punk kompletni pozeri za ove žabare... Mislim, kusam La Bionda davno, al' ova suvremena sokoćala slabo 'rane ritam 🙃

+Pride, jutros nađem hrpu perija u okolišu - krelac kobac neki mi pojeo gugutku. Seronja, pored svih čvoraka, vrabaca i ostale divlje i pitome perodi ukužio nju - kao u ovom nekom glupom emo gej filmu koji niko da iskomentira.

Dobro vozi šljiva Ranka, pozdravi iz Rovinja.

• Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://beforesandafters.com/2019/12/07/de-aging-de-niro/ tehnikalije ... pa koga interesuje kako radi filmska madjija :)

^ Gledao bamby. Nije pošteno da spojlujem.   

https://www.imdb.com/title/tt0422295/

Posted Images

https://www.artstation.com/artwork/J9D4Da   nesto liepo 

Stara publika... e pa u tome je poanta. Pre su pravilui zabavne filmove za SVE. Sada je zabava haram, a filmovi / serije se prave ISKLJUCIVO za oakove "miroljubive" xxxxxxx.

Razlika, al' drasticna.  E, sad... po starom Balkanskom kad me neko pritiska ja odgovaram inatom... i ne stidim se... a zasto bi? ONI su prvi poceli. 

A pride zbog razloga... ne stizem ni da odgledam stare dobre... Ma ni Mejlove vise ne stizem da pogledam... ne pitaj 😞 

Ovo je moglo i u 3D... mada tamo bar poneki prate modernu tehnologiju. Eto.... uz pomoc softvera, svako moz' da napravi filmcic. Primeri su iz starijeg filma, a i sam autor je vise okrenut ka stilizovanim karakterima. No ako probrstite kanal, videcete da se u tom softveru mogu praviti i sasvim realisticni "karakteri".  I tako.... teknika narodu, narod u kafane 😛

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

^ Priti gud, mada neke stvari debelo maši - čini mi se da je neki šugavi student with a hard on.

*Baš sam pogledao skoro po ko zna koji put - da revidiram onaj gorepomenuti pencil test 🙂 Samo, nije AKIRA brutalan po kvalitetu konstantno - pun k studija radilo različite sekvence/scene, što se i vidi. Da su imali više keša/vremena možda bi lečio sidu, ovako samo razvija tenedenciju... Svakako ga pogledam svake godinu - dve.

Evo nešto za hard kor navijače www.sakugabooru.com

• 3 weeks later...