Jump to content

Filmska brbljaonica

bamby
 Share

Recommended Posts

Ma pogledaj film brate ako'ćeš, kao znamo svi već kako kao sve kao radi... Što, misliš stara publika nije bila s' konca i konopaca od većma budala, maloumnih degenerika i slepaca? Nisu starije generacije bile ništa lepše ni intelegentnije ni bilo koji već dobar pridev može da im se zalepi - samo bili žilaviji i manje razmaženi("nisu valjda kao imali izbora") a doduše po neko i kao znao sve note + majstori tukli šegrte, pa taman dok ne počnu da se razmnožavaju neki antrax im kao i uđe u vugla, kako mi se čini... Svako vreme svoje breme i kao te kerefeke.

Nego da se kao ne drvimo, izarči ta 2h pa istipkaj kao ugođaj, neće da bude šećer u vodu, valjda? Ajde, budi kjul 🙂 A i kibiceri mogu da se kao izdrndaju, nije neka minutaža - ionkao smo svi uniformisani, ali glupim majcama.

Pride, na kakav sam bruka spot naiš'o onomad - Daft Punk kompletni pozeri za ove žabare... Mislim, kusam La Bionda davno, al' ova suvremena sokoćala slabo 'rane ritam 🙃

+Pride, jutros nađem hrpu perija u okolišu - krelac kobac neki mi pojeo gugutku. Seronja, pored svih čvoraka, vrabaca i ostale divlje i pitome perodi ukužio nju - kao u ovom nekom glupom emo gej filmu koji niko da iskomentira.

Dobro vozi šljiva Ranka, pozdravi iz Rovinja.

https://www.artstation.com/artwork/J9D4Da   nesto liepo 

Stara publika... e pa u tome je poanta. Pre su pravilui zabavne filmove za SVE. Sada je zabava haram, a filmovi / serije se prave ISKLJUCIVO za oakove "miroljubive" xxxxxxx.

Razlika, al' drasticna.  E, sad... po starom Balkanskom kad me neko pritiska ja odgovaram inatom... i ne stidim se... a zasto bi? ONI su prvi poceli. 

A pride zbog razloga... ne stizem ni da odgledam stare dobre... Ma ni Mejlove vise ne stizem da pogledam... ne pitaj 😞 

Ovo je moglo i u 3D... mada tamo bar poneki prate modernu tehnologiju. Eto.... uz pomoc softvera, svako moz' da napravi filmcic. Primeri su iz starijeg filma, a i sam autor je vise okrenut ka stilizovanim karakterima. No ako probrstite kanal, videcete da se u tom softveru mogu praviti i sasvim realisticni "karakteri".  I tako.... teknika narodu, narod u kafane 😛

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

^ Priti gud, mada neke stvari debelo maši - čini mi se da je neki šugavi student with a hard on.

*Baš sam pogledao skoro po ko zna koji put - da revidiram onaj gorepomenuti pencil test 🙂 Samo, nije AKIRA brutalan po kvalitetu konstantno - pun k studija radilo različite sekvence/scene, što se i vidi. Da su imali više keša/vremena možda bi lečio sidu, ovako samo razvija tenedenciju... Svakako ga pogledam svake godinu - dve.

Evo nešto za hard kor navijače www.sakugabooru.com

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...