Jump to content
bamby

Filmska brbljaonica

Recommended Posts

zanimljiv video.... a bogami i komenjtari. Napr. da li je Tarkovski video 2001 pre snimanja Solarisa ilj ga je video tek kad je editovanje bilo ohoho odmaklo, i takve stvari. U tekstu je spisak videa i kanala sa zanimljivom tematikom radnje.

10 sati je stvarno mnogoooooo, cak i za karantin.  Ali nasumice premotavajuci naleteo sam na urnebesne momente trenutaka 😛 Mislim, bre, stvarno... da tako lazees... tako providno... ma bre. U stvari ima toga u "realnom" zivptu, ali to se obicno povezuje sa onima malo... munjenima. Kakogod, pogledajte na preskok, zabava zagarantovana.

Šteta što ne ume da glumi.. i  šta u stvari u ovom sočinjeniju znači simultano (u odnosu na šta, nas koji gledimo, ove što montirali, upravljali i pipkali ili anženeral)?  I šta je općenito anženeral.. uopće?

Star War fan film..... Zanimljivo, djelimicno. Zanimljiv je i ceo kanal, sem sto lik ocito nema problema da je'' pitu od gofana 😒

kakogo poglejte ako hocete

96d451550196d7def9ebcf9cd082523252775959

Bog te... sve same zvezde zvezdane, pitam se da' ima titl pa da pogledam film, voleo bi da pratim tematiku radnje dogadjenja 🙂 

Jesu se uzeli na kraju 🙂

nesto od brace Rusa, zanimljivo izgleda.  Za Komu znam odavno, pojavila se, al posto je Ruski film, niko nist ne prica, kao i obicno.

Молим вас за помоћ око проналажења филма. У филму се говори о жени која је у зрелом добу почела да фотографише комшију који живи у истој згради, чудак је, не излази из стана јер има неки поремећај са кожом и она то открива и почиње дружење са њим и њена каријера фотографа (фотографкиње).  Мислим да је филм инспирисан реалном особом али не могу да се сетим правог имена.

Хвала

Ima da se "kupi", problem je titl, za sad samo na ingleskom.. nema Maorski... za sada. 

Stavio sam ovo u Masive Issue, ali cu i ovde. Ukratko sajt sa gomilom ( kako kazu ) kvalitetnih fotki iz raznoraznih filmova. Korisno kao referenca, inspiracija ili tek kao eye candy zanimancija. 

Za sada je beta, moze se iskati free beta kljucic, za kasnije ne znam. Mada tesko da mogu da naplacuju zbog kopirajta... trebali bi da potpisu gomilu ugovora sa masom studija. Kol'ko znam studiji su u stanju kozu da oderu zbog jedne slike koja je postavljena na net sa namerom da se zaradi na njoj. Kakogod, linak

https://shotdeck.com/welcome/index