Jump to content
bamby

Filmska brbljaonica

Recommended Posts

Leba ti i kakav je? Ortak sto mi sino linak, samo kaze da je slimljeno sa malo para, a za ostalo... da sam pogledam. Djubre jedno :P Kakogod popljuvase ga "kriticari", a kad uzmemo u obzir da se radi o Imdb. to nista ne znaci......

Love, Death & Robots

https://www.imdb.com/title/tt9561862/

....... jel' neko gledao ovo? Jeste da je Netflix u pitanju i da ne mogu da zaobidju njihova X@%Y@!!!!!!! al' ipak... poodavno ne odgledah nesto dobro a SF.

Yogurt mi je HIT a Svedok me iznenadio i pricom i kako je uradjen. Mada, i nisam bas siguran da li znam zaista kako je uradjen ,)

Mislim da ih treba pogledati bez obzira da li neko voli ili ne voli zanr. Dovoljno su razliciti a i ima ih 18 x]

ne znam, nisam gledao nijednu epizodu... izgleda zanimljivo... sto u stvari znaci moz' da bidne al' ne mora da znaci da je stvarno dobro :)

Netflix's Love, Death + Robots Is Being Called The Next Black Mirror But It's A Lot More Intense Malo su ga precenili,doduse nisam gledao Black Mirror,Love death and robvots ima dobriuh par epizoda sto se tice animacije i scenarija ali nije nista posebno,vecina epizoda su u krajnju ruku bzvz..Ovde vise style over substance,lepo za oci ali price su meh

Ali kada sam gledao Electric Dreams tu su vecina epizoda bile sjajne i zanimljive,Vecian su kratke porice Artura Klarka te nije ni cudo da su toliko dobre...