Jump to content

Filmska brbljaonica

Recommended Posts

• Replies 820
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

^ E sad mene mrzi da gledam, al' mogu da pretpostavim da je na koncu zbog $... Nego da se počastimo, valja se... U toku nedelje krećemo sa berbom grožđa!  

https://beforesandafters.com/2019/12/07/de-aging-de-niro/ tehnikalije ... pa koga interesuje kako radi filmska madjija :)

Posted Images

§ alekba

Sve je počelo sa Maricom sutrašnjice a eto, vidi dokle smo stigli ,) Ta ekipa, tamo na dalekom istoku, i kad treba da podmetne nešto pod vrata da ostanu otvorena - napravi i opravi posebno parče drveta, vrlo često ga i nečim ukrasi a ja bih vrlo verovatno nogom privukao najbližu cipelu ili papuču. Meni je ta razlika mnogo zanimljiva i dovela me do svakakvih novih iznenadjenja o tim narodima. Npr. Tokyo Gore Police, ili recimo Dead Sushi ,) Ne znam da li sam pominjao Before We Vanish, u onoj drugoj temi, ali je to isto dobar primer različite percepcije dramskog zapleta.

Nego, dok je još sezona lova i dok ne počnu patke da stradaju...

Lik ulazi u kineski restoran i naruči pekinšku patku.

Kuvar mu spremi, servira ali lik pomiriše i kaže: A, ne, ne. Ovo nije pekiška patka. Ova je tu, iz maksija kod Kalenića.

Kuvar spremi novu, servira ali opet: Ne, ne. Ni ovo nije pekiška patka. Dobra je, ali je sa futoške pijace.

Kuvar spremi novu, servira i opet: Ni ovo nije. Ova je sa bakinog salaša.

U tom trenutku, prilazi mu Živan koji sedi za susednim stolom i pita: Ej, možeš i mene to tako, to tvoje - ne mogu se setim gde stanujem.

• 2 weeks later...

neki od komenjtara su....... bas na mestu :)

Zasto da se ignorise film iz 2016? A zasto je film iz 2016 ignorisao prva dva filma? :mrgreen:

kakogod, videcemo.

PS. Dizni je intervenisao glede Dart Vader fan filma..... I'm shocked ....