Jump to content

Recommended Posts

• Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

694    

692    

603  

Posted Images

Hvala ti Vućice :)) na tim riječima

53

34976029652_b324fa65a4_z.jpg

54

34754251720_5c65338d8d_z.jpg

Jednog dana, kada se obogatim, sve ću da ti ih pokupujem. A do tad, samo ti ređaj, sve ću ih pokradem :)

Sjajno, zaista, bez šale...

Što ne pošalješ u neku galeriju na konkurs, napraviš izložbu i to..

@vučice

Prvo, hvala ti ponovo na lijepim riječima i navijam da što prije dođeš do love :D :lol:

Pa šta ja znam, nisam prije razmišljao o tome niti se krećem u tom svijetu galerija, umjetnosti, ali mi je mnogo primamljivija ideja prodaje fotografije nego puko pokazivanja, mada ni to ne odbacujem naravno. Ako nekoga poznaješ sa kešom i voljnog da uloži u ovo, bujrum što kažu :D

74

35310003915_ebd39ea40d_z.jpg

@vučice

Prvo, hvala ti ponovo na lijepim riječima i navijam da što prije dođeš do love :D :lol:

Pa šta ja znam, nisam prije razmišljao o tome niti se krećem u tom svijetu galerija, umjetnosti, ali mi je mnogo primamljivija ideja prodaje fotografije nego puko pokazivanja, mada ni to ne odbacujem naravno. Ako nekoga poznaješ sa kešom i voljnog da uloži u ovo, bujrum što kažu :D

Moj žmu je prodao fotke tako što je napravio izložbu, i ljudi se zainteresovali. A nije imao čak ni nameru da ih prodaje :)

Ja opet da ti čestitam na fotkama, odlične su. Ne ide da te stalno hvalim za svaku fotku pojedinačno jer će slova na tastaturi da se oljušte, ali evo da iskoristim priliku.

Hvala ti Jagodinac i uvijek je dobro imati povratnu informaciju a ne da bude kao puko gledanje i muk. Možemo mi pričati šta hoćemo ali sve traži publiku.

@Kisha, objasni mi, molim te, ovu poslednju, pokušavam da je odgonetnem. :)

Zamišljam neku veliku lokvu na tom pločniku, ali mi nešto ne štima. :huh:

to je to - lokva se nalazi na pločniku