Jump to content

Recommended Posts

• Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

694    

692    

693    

Posted Images

Nešto ne vidim neke tvoje fotografije ovdje - tebi je žena izgleda dala ban na bilo kakvu foto aktivnost. Mora da aparat kriješ kod prijetelja :P :mrgreen: :lol:

Tražio sam sinoć foto-aparat po kući. Nisam uspeo da ga nađem. Moraću da preispitam situaciju. :mrgreen:

• 2 weeks later...
#329 odlična. Ako smem da zakeram skratio bih nekoliko pixela sa leve strane da se ne vidi ovo prazno iza nosača i to bih dodao sa desne strane.

Nisam siguran da baš razumijem tvoju ideju, ali u svakom slučaju nemam ništa protiv drugačijih pogleda i vizija. Igramo se

332

38717123125_e6f339a492_z.jpg

^Mislio sam da odsečeš levo i po vertikali ono parčence gde se iza konstrukcije stepeništa vidi zid (ili da se isto parče isklonira i oboji u crno, jer skreće pažnju) a ako imaš mesa, da onda taj broj pixela koje si odsekao dodaš sa desne strane. Samim tim bi se i rastojanje od ivice fotografije do prve vertikale ujednačilo sa leve i desne strane. Marginalna stvar svakako, samo kažem...

^Mislio sam da odsečeš levo i po vertikali ono parčence gde se iza konstrukcije stepeništa vidi zid (ili da se isto parče isklonira i oboji u crno, jer skreće pažnju) a ako imaš mesa, da onda taj broj pixela koje si odsekao dodaš sa desne strane. Samim tim bi se i rastojanje od ivice fotografije do prve vertikale ujednačilo sa leve i desne strane. Marginalna stvar svakako, samo kažem...

Slobodno postavi to što misliš ako te ne mrzi - najbolje je kad se to vidi na djelu.

333

38717122665_8dddd2a5dc_z.jpg