Jump to content

Recommended Posts

• Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

694    

692    

Moja tastatura to nema...

Posted Images

Svaka čast, neumoran si! :)

Ova poslednja mi se baš sviđa, može da ima još jednu varijaciju, probaj krop, horizontalno kod one letvice na većem staklu, a zatim levo ukloniti senku dimnjaka, ili odseći taj deo. Onako, samo za sebe, možda ti se dopadne.

Svaka čast, neumoran si! :)

Ova poslednja mi se baš sviđa, može da ima još jednu varijaciju, probaj krop, horizontalno kod one letvice na većem staklu, a zatim levo ukloniti senku dimnjaka, ili odseći taj deo. Onako, samo za sebe, možda ti se dopadne.

Hvala na javljanju i drago mi je da ti se dopada ova. Nisam baš skonto šta misliš, slobodno postavi svoju verziju

Hvala na javljanju i drago mi je da ti se dopada ova. Nisam baš skonto šta misliš, slobodno postavi svoju verziju

Pošto si prozor već stavio u ćošak, mislila sam da se to još malo naglasi. Ukoliko akcenat nije na prozoru, onda povlačim predlog za krop. B)

Kisha.jpg

Pošto si prozor već stavio u ćošak, mislila sam da se to još malo naglasi. Ukoliko akcenat nije na prozoru, onda povlačim predlog za krop. B)

Kisha.jpg

Ipak sam dobro bio shvatio :)

Pa u suštini ovdje na fotci nema nekog posebnog naglaska, u stvari glavni nosioci su ovaj sivi dio i sjena od dimnjaka. Prozor sam ubacio kao 'faktor x' i može bez njega, s tim da se meni lično sviđa sa njim. Osnovno viđenje fotke je bio taj sivi dio sa sjenom od dimnjaka.

@DjordjeJ

Prvo hvala,

Iskren da budem ne tragam za drugim autorima, osim ako ne naletim igrom slučaja. Ovaj italijan je 'opredjeljen' na ako se to može reči na arhitektonsku apstrakciju. Dobri radovi svakako, ali nailazio sam i na meni bolje na nekim sajtovima.

Ima puno prilka oko nas za fotografisanje, posebice u tom nekom mikro svijetu. Opet s druge strane i to se istroši s vremenom. Velika je stvar imati mogućnosti fotografisati nešto. Bilo šta što je lijep primjer za fotografisanje, bilo neka arhitektura, priroda ... hoču reči ne mogu se Himalaji fotkati iz Niša ili Tuzle, jer ih nema tu i mnogo čega drugog nema. Zato su putovanja dobra stvar ko ima mogučnosti iz razloga što mu se pruža prilika da fotka nešto drugo.