Sogo Posted December 27, 2016 Report Posted December 27, 2016 Zdravo, ovo je moj prvi sajt nakon sto sam naucio kodove HTML-a i CSS-a. Zelim da cujem misljenje drugih i kritike, kako bi mogao da napredujem Inace dizajnirao sam par sajtova u Photoshopu. Pala mi ideja da naucim HTML i CSS i ajde da pokusam :D Sajt Znam da sad trebam da poradim na sajtu: 1.Sajt nije Responsive, samo je optimizovan na 1920x1080px rezoluciju 2.Neprecizan je 3.Da napravim "Email" formu u funkciji
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now