Jump to content
alekba

Mozilla FF pitanjce

Recommended Posts

Sramota je, ali nikako da se oslobodim navike da drzim zilijardu otvorenih tabova u Mozzili. To je em nepregledno em jede resurse ( mislim stvarno imam kamaru otvorenih tabova ).

Interesuje me da li postoji mogucnost da se nekako "snimi" trenutno otvoren prozor sa svim tabovima, pa da se kasnije po potrebi otvori. Imam funkciju da mi sa podizanjem mozile automatski otvori zadnji prozor sa svim tabovima, mozila me upozorava kad hocu da zatvorim prozor sa vise tabova, znam da u historiju imam nekoliko zadnjih prozora...

Problem je u tome sto kad na primer pogledam neku sliku ovde na DZ napr. to otvori novi prozor, isto je i sa smajlijima, da ne pricamo o nekim sajtovima koji otvaraju, ili pokusavaju da otvore novi prozor. To polako ali sigurno brise prozor sa tabovima koji me interesuju iz historija.

Kada bih mogao da snimim sadrzaj prozora to bi mi omogucilo da ima jedan za C4D stvari, jedan za zabavu ( smesne YT macke :lol: ), jedan za Zbrush, plavuse, crnke itd.

Doduse mogao bih da guglam ali da bih dobio pravi odgovor moram da postavim pravo pitanje, a za pravo pitanje.......

predpostavljam da je za iole upucene ovo prosta stvar moze - ne moze... ako moze kako

hvala ti mnogo..... uh, sad mogu da se kurtalisem bar jedno 50 -60 tabova :rolleyes:

jes, a ima i sasvim logicno ime session manager, jedino da sam ja jos napunio bakterije u mozguu.