Jump to content

Sve moje urbane fotke :)

Foto turista
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ko god da je reko potpuno je u pravu... Konkretno maradona se nije predstavlja kao neko ko siri boziju rec na zemlji, samo primecuje kao i svako ko nije zaslepljen verskim fantizmom i paranocinim strahom od boga da tu nesto ne stima, a debelo ne stima sto se tice crkve narocito katolicke, znaci ne sto se tice vere, nego to se tice crkve...
Sto rece jedan mudar covek "Sta bi tek vozili da se nisu zavjetovali na skromnost?"

8 hours ago, Argon_ said:

....i to reče neko ko je veći deo zarajenog potrošio na drogu, žene i ostali luxuz...(sve dok mu isti nisu došli glave)...

Maradona nije bio svetac, to sto si napisao o njemu je tacno. U isto vreme se ne moze poreci da je njegova izjava tacna i prilicno univerzalna za sve religijske organizacije sveta....

Izvinjavam se za off topic...

moguće....ali mi pažnju privuče jedan stari problem odavnina...

Kakva je korist ukazivati na tudje mane ako za života ne ispraviš ni jednu svoju....

Ti svodovi da su bili i od drveta on bi vrv. i dalje ostao isti...a gladna deca bi nažalost vrv. i dalje ostala gladna....

Ne bi niko promenio ni svoj stav o crkvi....

Ima mnogo crkvi - brvnara, pogotovo u pravoslavnom svetu...pa kao da za to neko mari...

Ne znam nikog ko je počeo da ide u crkvu samo zato što je pronašao crkvu od drveta.

Ko neće - taj neće bez obzira od kog je materijala zidana...

I tako, baš bzvz... al ajd...

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...