Jump to content
t@urus

Xiao Yi M1

Recommended Posts

pojesce ih zuti :)

Znajuci koliko "bangova za dolar" pakuju u ono malo cudo od kamerice koje kosta jedva 70eur... ne sumnjam da ce ovo biti sasvim fina igracka, ako ne i vise od toga. Svakako kosta kó pola najjeftinijeg objektiva za soni :D

Ako bude poput njihovih telefona, moći će i poneko jajce da se sprži na displeju. :D

Imam Meizu preko godinu dana, znam par ljudi sa Xiaomi-em i niko se nije žalio. Ubedljivo najbolji odnos cena/kvalitet imaju na tržištu. Mislim na Xiaomi. Dizajn je druga priča i individualna je stvar.

Pre bih rekao da će sa Samsungom da se prže i da neće da im dozvole da uđu u avion recimo :D:

http://www.trustedreviews.com/news/samsung...-ban-faa-recall

Ako bude poput njihovih telefona, moći će i poneko jajce da se sprži na displeju. :D

ako bude poput telefona razbice se od para. ne znam koji njihov telefon koristis ali ne greje se nista više od poznatih marki a i ne koriste se za potpalu kao samsung note, s7 i sl. :P pa skoro svaki drugi LG je imao problem sa flekama na displeju zbog grejanja i promena na lepku koji koriste na xiaomi toga još uvek nema. ;)

Hm....ako budu nastavili sa jeftinim objektivima bice to super za ljude koji ne zele da bace mnogo para na kvalitetne staklice. Recimo moj brat - kupio je sebi GF-3 i niti jedan objektiv posle, ali sumnjam da bi ga bilo tesko nagovoriti da uzme ovaj portretni za $100-120.