Jump to content
Mikri

[PhotoBattle] "Refleksije"

Recommended Posts

Poeni sabrani :)

Pobednik na temu "Refleksije" je:

06.jpg

valter.fuego / Samsung Galaxy Grand Prime / 32 poena

Ostali ucesnici:

th_04.jpg

MIODRUG / Samsung WB500 / 18 poena

th_01.jpg

stevann / Nikon D750 / 12 poena

th_02.jpg

Miodrag Zivanovic, ako se ne varam Efabrik :) / Samsung A5 / 9 poena

th_07.jpg

-JO- / Canon 70D / 7 poena

th_05.jpg

koristnik / Canon 450D / 2 poena

th_03.jpg

Homer / Nikon D700 / 1 poen

Cestitke pobedniku, koji za domaci zadatak ima da smisli novu temu :)

Radovi za temu refleksije postavljeni su u GALERIJU

Posto je bilo reci o tome da su rokovi za glasanje nepotrebno dugi, ovoga puta rok ravno 7 dana, dakle traje do srede 12. Oktobra, zakljucno sa tim danom do ponoci.

Sva pravila u vezi sa glasanjem mozete procitati u temi o PRAVILIMA

Idemo dalje sa novom temom koja glasi: "Refleksije"

Pitao sam se da li je takva tema bila mozda, ali na moje cudjenje, nisam uspeo da nadjem u arhivi.

Dakle, temi odgovara sve sto ima veze sa bilo kakvim odrazom, u vodi, u staklu, u ogledalu, u sjajnim metalnim povrsinama....moze ali ne mora da bude apstraktno, moze i nesto sasvim prepoznatljivo.

Posto su refleksije svuda oko nas (pogotovo sad kad ima kisnih dana), bilo bi zaista lepo da se svi potrude da posalju nove radove, da ne recikliraju stare.

Rok za slanje neka bude do kraja meseca, tj 2 nedelje, znaci zakljucno sa 30. Septembrom.

Sve sto vas zanima u vezi sa pravilima ucestvovanja, mozete procitati u TEMI O PRAVILIMA

... OVDE

Kad kliknem na bilo koju fotografiju, piše:

Sorry, an unexpected error occurred.

Please try again or go back to the previous page.

+1 (mozila fulfrejm)

Privremeno rešenje je preuzimanje celog albuma.

fotografija broj 7 - 5 poena

fotografija broj 1 - 3 poena

fotografija broj 6 - 1 poen

Ne.

http://s25.photobucket.com/user/dizajnzona_takmicenja/media/2016-10_pb_refleksije/01.jpg.html?sort=9&o=0

http://s25.photobucket.com/user/dizajnzona_takmicenja/media/2016-10_pb_refleksije/07.jpg.html?sort=9&o=6

Stariji fajlovi.

Ovo radi.

http://s25.photobucket.com/user/dizajnzona_takmicenja/media/201410_pb_tisina/01.jpg.html?sort=9&o=0

Ovo ne.

http://s25.photobucket.com/user/dizajnzona_takmicenja/media/201404_pb_minimalizam/06.jpg.html?sort=9&o=5

Evo i ja javljam da ne radi, ne uvelicava slike. Kada kliknem na slicicu, dobijem ovaj odgovor: Sorry, an unexpected error occurred.

I meni na kompjuteru ne radi, ali se na telefonu vidi.

Savet uredniku:

Mislim da treba promeniti sajt za prikaz slika sa takmičenja. Pošto za takmičenje imamo posebnu Gmail dresu, možda Gugl Photos može da posluži.

^ja sam razmisljao da napravim flickr nalog, koji mi je mnogo lepsi, pregledniji i radi kako treba. Zasto je izabran PB kao prvobitno resenje, verovatno jer je nekad i licio na nesto, a sad je tezak kupus. PB sajt je takav da mi izgleda kao da je neko namerno dizajnirao sajt da te sto vise nervira i da bude sto manje logican i pregledan....

Ponovo sam kopirao link i editovao u originalnom postu teme. Pa javite jel sljaka. Ne znam u cemu je stos, samo sam kopirao link kao i svaki put do sada, nikada nije bilo problema.

Druže sve po starom, netje pa netje... ne vidim u čemu je problem da se fotke hostuju ovde direktno na serveru ipak DZ nije tamo neki malecki forum, ali dobro ovde se stvari već godinama ne menjaju...

...ajd netjemo da izazivamo revoluciju eto flickr bi bio sasvim pristojno rešenje

Od sledeceg takmicenja verovatno ide flickr. Trebalo bi da sljaka sad PB. Ne znam sta je fora, mozda mi ugradjeni addblock iz Opere pravi problem, desava se da brlja ali nije brljao oko proste stvari poput kopiranja obicnog linka.

ja ne kapiram, stvarno nije do mene, probajte sutra ljudi, sta da vam kazem, ne mogu vise danas da se bavim time, cekaju me neke druge fotke.

Slao sam nekom grupnom chatu na fejsu, ljudi mi rekli radi....

Hvala svima na glasovima i čestitke ostalim učesnicima.

Da se ne lažemo, iznenađen sam što je odaziv na ovu temu bio tako slab.

Tema za sledeće takmičenje je: ULjEZ

Temu dajem bez posebnog objašnjenja i jutjub filmića, neka svaki učesnik bude slobodan da razume ovaj zadatak na svoj način.