Jump to content
Mikri

[PhotoBattle] "Purpurno"

Recommended Posts

Izvinjavam se auditorijumu na kasnjenju, razlozi objasnjeni u postu dole, tj nagomilalo mi se svasta od kraja avgusta do sad, i to neocekivano.

Pobednik ove teme je (plot twist incoming):

02.jpg

Mikri / Nikon D600 / 39 poena

Ostali ucesnici:

th_03.jpg

MIODRUG / Samsung WB500 / 26 poena

th_05.jpg

-JO- / 21 poen

th_01.jpg

SlowMotion / Nikon D3200 / 12 poena

th_04.jpg

tehnickolice / Nikon D3200 / 1 poen

Dakle, cestitam sam sebi, smislicu neku temu za koji dan pa kacim novu temu. Hvala svima koji su poslali fotografije i omogucili da se odrzi takmicenje. Cudo je da sam i ja ucestvovao uopste jer to do sad nisam radio, ali tacno mi se namestila ova fotka a rok za slanje bio u toku, nisam mogao da odolim. :)

Konacno smo skupili minimum minimuma, vec par dana sam bio u fazonu da otkazem ovo takmicenje.

Elem, fotografije cete naci OVDE

Glasanje traje do kraja meseca, dakle zakljucno sa 31. Avgustom, da ne odugovlacimo previse.

Sva pravila u vezi za glasanjem mozete pronaci OVDE

Ipak produzavamo rok koji ce trajati do 17. Avgusta, racunajuci i taj dan.

Idemo dalje sa novom temom "Purpurno".

Recima pobednika prethodnog takmicenja: Ako moze, neka sledeca tema bude... "Purpurno". Dakle, bilo sta ljubicanstveno, lepo, ruzno, samo da ima neke veze sa nazivom teme i da budu dobre fotke wink.gif mnogo volim ono M u CMYK, pa eto..

Rok za slanje fotografija je 26. Jul.

Sva u vezi sa ucescem, mozete procitati u temi o PRAVILIMA

Bump, rok ovog puta znacajno produzen (u originalnom postu pise do kad), iz prostog razloga sto se nismo pomerili ni malo. Hajmo ljudi saljite, tema nije teska zaista, na svakom koraku imate materijala.

Falilo je radova zato se ne javljam, a i do pre neki dan nisam bio u zemlji Srbiji.

Elem, sad konacno mogu da postavim fotke.....

Edit: postavljene fotke...

Konacno smo skupili minimum minimuma, vec par dana sam bio u fazonu da otkazem ovo takmicenje.

Elem, fotografije cete naci OVDE

Glasanje traje do kraja meseca, dakle zakljucno sa 31. Avgustom, da ne odugovlacimo previse.

Sva pravila u vezi za glasanjem mozete pronaci OVDE

Hocu da znam stase desilo sa mojim glasom!!!!! Mirzi me da racunam, a nije to moj pos'o ovde, molim pod hitdno da se resi inace cu kontaktirati support, pa ti vidi...

ja se izvinjavam, ali sa glasom se nije desilo nista, eno ga stoji gore.

Isto tako se izvinjavam sto nisam imao vremena i zamisli sto mi forum nije najbitnija stvar u zivotu, glasanje traje koliko traje. Jel sad ok? Efabrice druze, nije da si bas nesto aktivan toliko na forumu pa da je pitanje zivota ili smrti da li su objavljeni rezultati foto-takmicenja, na kom ucestvuje sitna grupa ljudi iznova, na delu foruma u koji retko ko i svraca.

PONAVLJAM HILJADITI PUT: moje obaveze su (kao sto je siguran sam kod mnogih slucaj) nepredvidive i ne mogu da garantujem da ce glasovi biti sabrani i rezultati objavljeni istog momenta kad se zavrsi glasanje, jer nije bas dva klika u pitanju. A nekakav rok MORAM da postavim iako apsolutno ne znam da li cu moci da taj rok ispostujem.

"Da mu posteno sudimo pa da ga streljamo!" - moja reakcija otprilike.

Efabrice, ne zameri, vise puta mi je onako ozbiljnim tonom prebacivano kako sam neazuran, sto jeste delimicno tacno ali ta neazurnost se ispolji u dan/dva kasnjenja, sve sto je preko toga uglavnom znaci da nisam mogao moderisem takmicenja, tj nisam stigao.

Evo sad mozete da proverite glasove pa da me turite na giljotinu ako sam sam sebi udelio viska :D

U prevodu: okaceni su rezultati!