Jump to content
Dark Indigo

Brisanje profila...

Recommended Posts

U sustini se to ne praktikuje. Ako smem da pitam koji je razlog za takvim zahtevom s obzirom da si bio dosta aktivan clan na foto forumu?

U sustini se to ne praktikuje. Ako smem da pitam koji je razlog za takvim zahtevom s obzirom da si bio dosta aktivan clan na foto forumu?

Pa bio sam aktivan, sad više nisam i to je to...:)

Ako se ne može, onda hvala svejedno...:)

• Like 1

Brisanje profila se ne radi posto u bazi postoje postovi koji su vezani za profil. Ukoliko bi profil bio obrisan, diskusije sa tim postovima bi izgubile smisao.

Brisanje profila se ne radi posto u bazi postoje postovi koji su vezani za profil. Ukoliko bi profil bio obrisan, diskusije sa tim postovima bi izgubile smisao.

Ok...:)

A dali je recimo praksa kao na većini foruma, ako si recimo godinu dana neaktivan da se onda acc briše i zamrzne...? Znam da većina foruma tako radi da im se sajt ne krca sa dead userima...:)

Pazi vako, ne ulazim u to koji je razlog tvoje potrebe za brisanjem, ali...

Tesko da se nesto moze obrisati pa sve i da ti neko klikne na "obrisi profil"

To sve ostaje negde na i ternetu...taknuto maknuto sto se kaze...

Neko zbog koga bi ti brisao profil vrlo lako moze da nadje SVE sto si pisao itd itd. Tako da samo kliktanje na brisi profil ne znaci mnogo osim da te forum ne uvrsti u pretragu. Ali onaj ko hoce ili ko zna, tesko da mozes uraditi bilo sta po pitanju tvog nestanka.

Ne samo ovde nego bilo gde na internetu.

Jednostavno je tako i sto se pre pomiris sa tim bice ti lakse, a ubuduce ces paziti unapred...

Nadam se da nisi u nekom problemu, ali to ti je sto ti je... Sto pre prestanes da pises ovde kao dark i digo to ce te manje biti :)

Sa Facebooka se možeš odjaviti i pobrisati sve svoje "doprinose", ali kako je već objašnjeno, brisanja sa foruma se ne praktikuju (moderator sam na jednom drugom forumu pa otprilike znam kakva je sveopšte rasprostranjena praksa.) Članovi mogu da se povuku i postanu neaktivni, mogu biti banovani ali jednom napisani postovi se nikada ne brišu (osim u izuzetnim slučajevima, kada sadrže na primer linkove do sajtova gde se deli/linkuje materijal koji podleže zakonima o zaštiti autorskih prava i sl.) Pojedinačni se postovi takođe ponekad edituju zbog flejming sadržaja, uvredljivog sadržaja (rasna/politička/religijska/seksualna opredeljenja i slična tematika) ali uopšteno gledajući, ako više ne želiš da te se ovde nađe, iskoristi mogućnost (ako na ovom forumu postoji) da promeniš nik, ukloniš avatar i više se ne javljaš u temama. Svakim novim postom, povećavaš svoju prisutnost na internetu...

Prekasno, znamo ko si i gde si B)

efgl3.gif

K'o sto rece simpaticni lik ( pingvin ? )sa kapicom ^_^ , sve ostaje na netu, negde, nekako... da ne verujes sta sve ljudi mogu da iskopaju, sem toga ako i otvoris nov nalog, postoje fore da te provale... na ovaj ili onaj nacin. Video sam ovakve zahteve i na drugim forumima, ne ulazim u razloge za takvo nesto, odgovor je uvek bio isti.

Ponekad neko iz razloga..xxxx se dogovori sa moderatorima da mu se promeni ime i td. da bi imao Nov Pocetak... na vecini foruma dupli profili nisu dobrodosli, ponegde su instant ban, zato ako to imas na umu pitaj nekog moderatora pre nego sto otvoris novi profil.

Ok...:)

A dali je recimo praksa kao na većini foruma, ako si recimo godinu dana neaktivan da se onda acc briše i zamrzne...? Znam da većina foruma tako radi da im se sajt ne krca sa dead userima...:)

Acc moze biti neaktivan. Probaj da kontaktiras admina

izvinjavam se članu koji je otvorio temu, ali moram da primetim da ste vas dvojica alekba i bamby najveći zagađivači ovog foruma. znači bukvalno na svakoj temi vas ima sa nekim bezveznim linkovima, slikama i diskusijama. prosto neverovatno.

-_-

...eto, neko zagadjuje forum, neko genetski bazen covecanstva. Nas dvo'ica lako & bezbolno mozemo da prestanemo da postavljamo... a sto ces ti jado?

Super, ako možete, prestanite. Svi će vam biti zahvalni.

A za tvoj bezobrazluk, i nekulturu, ne znam šta bih ti rekao. Odnosno znam, ali sam izbrisao jer ne priliči ovom mestu.

bezobrazluk, nekultura.... AHA! moze i nogama jel' :mrgreen:

samo dodji juce, iza trafike u pet..... A znam i takve koji svoje xxxxx vidjenje sveta & stvari smatraju jedino ispravnim & obavezujucim, nista cudno u tvom slucaju imajuci u vidu nickname i afatara.

Negooooo, mi mozemo da svoj deo pogodbe lako da ispunimo, a sta je sa tobom? Nije da ti ne verujem al' aj' ti prvi :)

-_-

...eto, ...

Super, ako možete, prestanite. Svi će vam biti zahvalni.

A za tvoj bezobrazluk, ma koliko da si mator, zaslužio si prevaspitavanje batinama.

:mrgreen: :mrgreen:

ha, ha......... e banbi :lol: u stvari zastrasujuce na neki nacin..... OZNA sve dozna :ph34r:

Ma da, nista cudno. Jedini OT u ovom postu je postavio upravo onaj koji se zali na OT.

Pride proziva druge da su > bezobrazluk, i nekulturu, < a pri tom naziva druge matorima i preti batinama.... To za batine mu oprastam, vidi se da covek zivi u deluzijama pa zamislja da moze i svasta. Ali prvopis mu ne prastam....

MATOR je konj, a covek STAR.... kapisci ?