Jump to content
mambobg

Nova verzija sajta www.ugalj.rs

Recommended Posts

Dragi moji eto prođe dosta vremena i bavio sam se biznisom a ne dizajnom pa me vreme malo prešišalo...

Ali eto sedoh napravih sajt u tom vašem novom bootstrapu, kao i u stara dobra vremena kada smo se družili,

zezali a i živeli od web dizajna...

cirka pre 17 godina pokojni Dragan-Avala, dadue, Kremba, mlađi headcutter, Zoki iz Kanade, Boris sa SC-a,

pa onaj što je radio koktele drink store ili tako nešto, tlc ili tlm nemojte mi zameriti što mnoge nisam naveo... matori se ;)

pa eto me na tapeti pa da vidim koliko me možete da ispljujete ;)

Obilazim ja vas ovde, povremeno svratim, pogledam zanimljive stvari...

dolaze ove nove tehnologije, nisam bio nešto ni zaineresovan da radim ali mogu vam reći da posle ovog sajta sam se ponovo zaljubio dizajn;)

uzeo sam nekoliko domena pa ću da radim i družićemo se...

samo da vidim koga ima od stare ekipe?

^Takozvana šerpa blue :lol:

Iskreno i bez ikakve ljutnje ovo je unazađena verzija bootstrap-a tako da ne znam koliko tu ima da se komentariše osim što mogu da kažem da je bolje i da ostaviš default temu nego ovo da imaš.

Govorim s najboljim namerama.

Ljudi hvala mnogo na komentarima, nisam ja u fazonu da se ljutim, tu smo da se pomažemo...

@BoneHead Rešio sam to što se raspada izbacivanjem rubrike "Vreme" tako da sad meni ne prelazi u dve linije, nisam našao pametnije rešenje. :(

Teniska loptica je super da ljudi uporede veličinu uglja.

A što se tiče šerpa plave, ljudi morao sam da zadržim boje sa prethodne verzije sajta, jer su ljudi navikli na tu boju, menjaću je kasnije kad vidim da su se ljudi privikli...

još jednom hvala vam na komentarima...

@Bonehead evo rešio sam tako što sam stavio @media (min-width: 960px) u css-u kod .navbar-header i kod .navbar-collapse i kod .navbar-toggle, tako da ga zatvori pre nego što desni meni udari o logo-text...

Mislim da ova informacija može biti mnogima od koristi a ja sam proveo 10 dana u rašavanju ovog problema

A jel moz bar onda onu crvenu da maknes jer u toj kombinaciji sa serpa plavom je stvarno previse.

Takodje obrati paznju da ti navbar ima corner radius, meni to malko smeta i ja bi to makno... mada, ko mene pita. :)

A što se tiče šerpa plave, ljudi morao sam da zadržim boje sa prethodne verzije sajta, jer su ljudi navikli na tu boju, menjaću je kasnije kad vidim da su se ljudi privikli...

Naviknu se ljudi i da zive sa 30€ ali to ne znaci da im prija ;)

Iskreno kada sam procitao post, nisam gledao kada je post postavljen, onda sam pogledao sajt, i pre nego sto sam oslepeo molio sam se da se da je post napisan 2009 godine , kad ono pre par dana :) Molim te resi te boje, nikom ne odgovaraju, par css linija i sajt moze biti dosta prijatniji ;) Ako ti treba pomoc (besplatna) mogu ti pomoci u dizajnu i izradi sajta.

Evo poslušao sam apsolutno sve što ste mi rekli, vidite kako sam ja poslušan, ;)

šerpa plave nema, crvene na hover nema, corner round nema, dropmenu se ne raspada... idemo dalje :)

Imam jedno pitanje, zašto u google pored mog sajta i ako je optimizovan za mobilne ne stoji ona kratka rečenica "Za mobilne uređaje"?