Jump to content

Gramofon

Recommended Posts

• 2 weeks later...

a jel znas sta mu fali? jel umes sam po principu "google - taj i taj maranc gramofon - specifikacija delova" - pa onda neki lupam konrad elektronik - hop - daj deo taj i taj - pa onda mikele jordan - hop - zameni deo taj i taj - etogac nama glazbica s plooocha?

• 2 months later...

Bravo za popravku ...

Ajde ja da iskoristim temu da priupitam ovde nekoga sa više iskustva ... :)

Osposobio sam neki stari Grundig PS2600, ali mi je zvuk sa gramofona znatno tiši nego sa CD-a ili radija.

Jel ovo znak da menjam zvučnicu (kertridž) ili zec leži u nekom drugom grmu ? :)

• 7 months later...
Otisla igla i glava i onaj remen/kis sto okrece sve!

5000 rsd me kostala popravka!

Nasao sam odlicnog majstora ako nekom treba mogu da ga preporucim ali na PP ds nr bude da reklamiram :)

molim te može li informacija o majstoru, i ja imam jedan gramofon Marantz iz 1982.MNOGO MI JE STALO DO NJEGA, a i mnogo je DOBAR ZVUK bio preko njegovih zvučnika koje takođe još imam!! :mellow:

molim te može li informacija o majstoru, i ja imam jedan gramofon Marantz iz 1982.MNOGO MI JE STALO DO NJEGA, a i mnogo je DOBAR ZVUK bio preko njegovih zvučnika koje takođe još imam!! :mellow:

ahaa , evo sad videh pri dnu strane da već ima odgovor!!Sjajno, idem da potražim čoveka! :D ....Ako još uvek radi.. :(