Jump to content

Zaljubljeni par

Recommended Posts

tesko ovoj devojci pored ovakvog devila... :)

mnogo mi je lose upalo u oko ovo cvece, izgleda kao ono sa pakovanja wc papira...

Svidja mi se sto kad se malo zatvore oci( kad se Ckilji) ovoj devojci (s moje strane desno oko) dobije drugu dimenziju...onu djavolsku

poz

hoce...hoce...posto si joj levu stranu lica odradio u stilu Terminatora...zube oboijo u zuto...a face odradio u Resident Evil fazonu :D ...i zato shto si potroshio par sati vasheg vremena...bezuspeshno...suvishe efekata...haos koji ne govori bash nista (bar meni)...a i ovo cvece...ne znam...I don't like it...(subjektivno mishljenje)... ;)

@babl

Ma nisam devil..nego dobrica :D .Pa pise lepo"nije sve kao sto izgleda"

S toalet papira nego sta.Pa vidi se valjda pri dnu da je sa nekim i obrisano dupe :D

Pa cvece su neke mape koje sam imao u targi(koristim ga uglavnom za modele) pa koristi sta imas ;)

Za oko mi je drago sto si primetio,radjeno je sa cetiri lejera istog oka sa razlicitim efektima

@Creator

Ma jasno stvar ukusa.Hteo sam da napravim jak psiholoski efekat i kao neku iluziju.

Mada je verovatno subjektivno jer ja ipak znam o kome je rec

U sustini to su razlicite fotke na kojima se malko kreveljimo, pa posto ih imamo na tone potroseno je vise od nekoliko sati.

A za rad sam ulupao moz 130 min.

Iskreno mako mi je muka fensi minimalnih plakata.Ja sam i ,bre , patentirao :D

Da li se ti drogiras decko?! <_<

:angry: Pre svega nisam ti ja decko!!!.A i ne znam sta rade administratori ili su mozda ovakve provokacije postale normalan nacin komuniciranja.

@webad

:D Ma nije joj to prirodan osmeh,vec spontana grimasa.Hvala ti

@babl

:mellow: Ne znam po cemu si skontala da sam se uvredio?

"Guzice" u smislu lenjosti da napisete komentar :D