Trunks Posted September 28, 2015 Report Posted September 28, 2015 Ćao drugari, Nema smisla da ovde nemam temu za ovo. :) Uglavnom, pustili smo u rad portfolio sajt, utisci i kritike dobrodošli. http://www.Linemotion.com/
unread Posted September 28, 2015 Report Posted September 28, 2015 Super ovo izgleda... Fin i portfolio... Na iPad-u: Glavna strana, okov text: "A retail chain for both home decor and power tools." Prelazi preko SEE CASE STUDY dugmeta. Kada je portretno okrenut toga naravno nema, tj sve je ok.
Jee Posted September 28, 2015 Report Posted September 28, 2015 -10 jer se logo okreće brže od konstrukcije za koju je vezan.
vili Posted September 28, 2015 Report Posted September 28, 2015 Opa, znaci ima se vremena... a ako se ima vremena za sajt, mora da se nadje vremena i za update foruma :P
Jee Posted September 28, 2015 Report Posted September 28, 2015 Kada jedinka stavi svoje potrebe ispred potrebe kolektiva...
Christopher Carrion Posted September 29, 2015 Report Posted September 29, 2015 On je stvarno radio na sajtu, ali ne Zoninom...
pebas Posted September 30, 2015 Report Posted September 30, 2015 Odlicno, ne bih ja tu nista vise dirao.
CyberCat Posted September 30, 2015 Report Posted September 30, 2015 Desetka za dizajn sajta, u svakom smislu. Samo vam fali deo na srpskom jeziku - osim ako radite samo za strance :) I like what I see, but can I hire you?
pebas Posted October 12, 2015 Report Posted October 12, 2015 Interesuje me ako nije poslovna tajna sta je Filip radio prilikom izrade sajta novakdjokovic.com, koji deo posla mislim? http://i.imgur.com/uguX4VA.png
Trunks Posted October 30, 2015 Author Report Posted October 30, 2015 @unread Hvala! Sređeno. @gStyle Pojma nemaš, tako treba. :P @vili @CC xD @pebas Thx! Kapiram da nije na meni da govorim o tome jer je druga agencija vodila projekat. Mogu samo da kažem da sam imao super saradnju sa njim na tom projektu. @CyberCat Hvala puno. :) Ne radimo isključivo za strance ali na tom tržištu ima mnogo više prostora za ovo što mi nudimo pa smo se zato odlučili na all-english sajt.
Rorschach Posted January 27, 2016 Report Posted January 27, 2016 Nemam šta da kažem za sajt, samo se upisujem da pohvalim za Vitorog što ste im smakli ono čudovište od logotipa.
Bogdan Vracar Posted July 4, 2016 Report Posted July 4, 2016 Interesantan dizaj kao i animacija.Mozda da stavis transition kada hoverujes text oko te sprave ( ne znam kako se to zove :( ). Eventualno da ubacis neku animaciju na ove 4 SVG ikonice. Ako moze da se zna, kojom metodom si uradio animaciju?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now