Jump to content

Jedan novi projekat - Rhei

Recommended Posts

Hvala ljudi :)

Vili takodje hvala za dobar pr :))

Da za sada je samo prototip, koji ce verovatno da nastavi da se testira da vidimo da li uopste ima smisla ici u nekom pravcu serijskog proizvoda. Mozda za pocetak neka manja serija kao rucni rad. Dosta je kompleksna sklopocija sa mnogo motora i onda sve to predstavlja veliki rizik da nesto vrisne.

Che Che, naravno da mozes da spomenes i slicne stvair nema frke, ono sto mene boli je sto kad sam krenuo das e igram sa ovim bas nista slicno nije postojalo - ali ok sve to zahteva vreme a ideje su produkt vremena desava se.

Ono zbog cega nisam hteo da koristim elektromagnete je bas to sto si spomenuo, mnogo struje se trosi, i ne mozes tako gusto da ih poredjas da bi mogao da imas oblik u kontinuitetu. Jednostavno, nije mi se dopao efekat, jer mi nije imalo smisla da koristim tecnost i da je zakucam za zid u vidu kapljica nekih. Ovo sa mehanikom je nesto sto sam bas mnogo izbegavao ali nije bilo drugog nacina na kraju pa sam ga tako i spakovao.

Behance prezentacija je live, sa vise slika: https://www.behance.net/gallery/29936499/Rh...he-Liquid-Clock

a na mediumu planiram da napisem detaljni making of, kroz sta sam sve prosao i gde sam se sve zakucao, mislim da moze da bude korisno ljudima koji imaju ideje i dvoume se da li da probaju da naprave prototip ili ne. Moj odgovor je ne :)))))

Pozdrav ljudi i hvala jos jednom!