Jump to content

Tablet

mijajlovic
 Share

Recommended Posts

Ako nisi gadljiv na polovno, pogledaj neki od Acer iconia modela, a1-830 ili a1-840.

Imaju solidan hw i ips ekran 8". Mana (kao i vecini tableta) je los ekran na suncu. Ako ti je to bitno, onda ih preskoci.

Generalno, sta god da uzimas, izbegavaj tablete koji nemaju ips ekran.

Iconia a1 je hd tablet, ips ekran, sasvim solidan (osim ako nisi mislio na full hd).

b1 modeli od 7" imaju nizu rezoluciji i mnogo losji tft ekran.

Slazem se da nema sta da trazi pored ipad-ovih ekrana, ali milsim da nisu ni cenovno uporedivi.

Jbs, Android, veruj mi, doplati malo kesa i imas u oglasima Ipad da biras...

Lightroom, Aperture i Photoshop, cepaju kao ludi, a i chill je za obradu.

Ja bih na njemu sve fotke radio, ali ne mogu da dodjem do njega od deteta :)

Vrlo su pristojne Tesle, vrlo. Ja sam korsitio mislim H7 za neku aplikaciju koaj zahteva puno 3D rada i gomilu manipulacija i to je radilo jako dobro. Unutra je Intel...

Za te pare mislimd aje najsrecnija kupovina a ekrani su IPS... ima i Prestigio sad nekih vrlo dobrih modela mislim vise manje istih specifikacija

Moj bata je imao teslu H7 i pao mu je sa visine od pola metra. Pad nije bio jak i jos je bio na punjacu pa je i kabal malo ublazio pad. Sve u svemu smesna i bezazlena situacija, ali je svakako otisao ekran iako nema nikakvih vidljivih ostecenja.

Meni je Asus hd 7 me176cx ispadao sto puta i sa vecih visina i nista. Tesla je dosta losije izrade, nekako nije utegnut. Inace je radio kao zmaj, ali dzaba <_<

Ja sam ženi kupio tesla H7 mislim da je model i ok je, ali nije ni blizu nekom samsung modelu, po interfejsu i po kvalitetu. Ekran je super rezolucije, ali u jednom ćošku ima veliko probijanje svijetla što meni užasno smeta, njoj ne.