Jump to content

Software Nation

Hawk
 Share

Recommended Posts

@ALL :)

sine, njima je uvek zaposlen kriv, pa nije se on sam zaposlio nego si ga 'ti' za poslio! E sad dal zna il ne zna to si trebao da vidis na pocetku kada si ga zaposljavao a ne sad. Posto si nesposoban poslodavac sve ima svoju cenu, plati ljudima i svako na svoju stranu a sledeci put pazi koga zaposljavas...

matematika je jasna, 2 puta nista je nista, crva nije ni bilo...

Zao mi je sto cujem da je tako, jer sam i sam jedno vreme radio tamo par meseci dok nisam otisao van. Bilo je doduse dosta ranije, pre nekih godinu i po dana, mozda i vise. Licno sam imao odlicno iskustvo, tacnije ostao mi je u secanju kao jedan lep posao koji sam radio, sa super ekipom. Zao mi je sto sada vidim da su necija iskustva dosta drugacija ocigledno :(

Iskreno bih voleo da su dosta pozitivnija i nadam se da ce se sve srediti, jer mi je taj period i ako kratak, ostao u lepom i pozitivnom secanju i bas mi je nekako bezveze sto sada sve ovo vidim...

ih, bre samo ti zezaj..... mislis da je lako slusati nekog kako mu je drzava-sistem shjebala zivot, posao itd. pljuje po sistemu, politicarima, SPS-u a u isto vreme hvali precednika :huh: A nije bio glup covek, cak sta vise.... a to i jeste ono najstrasnije u svemu :mellow:

@pail

....

A bre, ko da si igrao shadowrun... ceo dan :)

Nije cyberpunk, vec krajnje elementarno, PRVI post na forumu, i pravo u ovakvu temu (i jos eto postavljen na nacin na koji si ukazao, caps bold i to). Da je u pitanju neki tribun, kontam da bi prvo postavio nesto na massive issue.

Jel moguce da ova tema bas toliko shtrchi na forumu j*b*m mu misha?

Nije naravno, mnogo je vise verovatno da je neko dosao da poseti temu koja je slucajno na DZ, nego da je neko dosao na DZ i slucajno posetio ovu temu.