Jump to content
yagodinac

Sto mu gromova!

Recommended Posts

^Hvala.

Fotografisao sam iz okvira vrata koje izlaze na krov zgrade, pa je iznad mene bio još jedna ploča sa gromobranima, a munje su bile dosta visoko i izmedju oblaka, nisu tukle po zemlji. Ipak, ni mi je bilo baš svejedno :) .... :)

MOJNE SE ZAJEBAVATE

NA KROVOVIMA PUNIM STARIH ANTENA

!!!!

gromobran ili ne, najvisa tacka ili ne

MUNJE NISU bas izbirljive

P7297110.jpg

U ovom slucaju sve zgrade u okolini imaju gromobrane ukljucujuci i zgradu gde je udarila (+ zgrada u kojoj sam ja je 3x visa od svih ostalih sa aktivnim gromobranom. Ono sto se ne vidi na fotki je post festum. tj eksplozija usijanih komada antene koji su se razleteli metrima u krug i buktali jos xy minuta nakon udara.

Dakle please pamet u glavu, nemojte da zazalimo sto smo pokrenuli ovakvu temu

Usudio bih se reci da bi bila jos efektnija da se secne odozdo do nivoa gornjeg vrha ona dva krova dole levo. Em tonski ne spadaju tu, em nista ne gubis ako ih secnes a dobijes na stabilnosti kadra i akcentuaciji onoga sto je glavno. tj. munja na Rtnju :)

Probaj da skrolnes preko fotke...

Nad Moravom ništa novo... Tu ionako bije redovno (Bagrdanski tesnac), da li nebeska da'l ljudska artiljerija.

30608590558_4d308ae1c4_z.jpgRiver by night by milan miloradovic, on Flickr

Bonus track: viseći most.

Ajd da vidim heroja koji sme tuda da prođe noću, dok grmi. Redovno fali poneka daska pa je meni lično to i danju poprilično veselo.

30608591128_fc4188a25d_z.jpgBrigde by night by milan miloradovic, on Flickr